Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok hasonló sorozatokat...

Tudtok hasonló sorozatokat mint pl: walking dead?

Figyelt kérdés
+pl: fear the walking dead

2015. aug. 28. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy miben keressük a hasonlóságot.

A The Walking Dead alapvetően egy karakter dráma, bár ezt sokan nem veszik észre.

A hangsúlyt szereplők között lévő kapcsolatokra helyezik a készítők.

Ha ugyan ilyen sorozatra gondolsz, akkor jó lehet a Breaking Bad, Better Call Saul, vagy a House of Cards is. Csak hogy az ismertebbeket említsem.


Ha valami apokaliptikusabbra gondolsz, akkor a Z Nation, vagy The Strain lehet jó.

2015. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Karakter drámának pöppet gyenge, szerintem legalább is. Igazából a Fear TWD egy rész alatt jobban meggyőzött mint a sima TWD. Őszintén mára már kicsit sok nekem, semmiről sem szól de húzzák évadokig, főszál nincs, karakterek random hullanak, jönnek újak majd ez újra. Darylt például álítom csak azért nem dobták még mert a macsőnak sok fanja van. Persze egy adott témát ki kell tárgyalni de hányszor teszik még? Sok puskapor nincs már benne szerintem, ha csak valami csodafolytán nem lesz egy főszál. Mellesleg várnák egy betondzsungeles évadot, annak legalább lenne feelingje és még alkotni is lehetne.
2015. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most néztem meg a Fear The Walking Dead első részét, de szerintem egy nagy kaki. Sokkal inkább egy drogos ficsogás, mint zombi film. Napok telnek el úgy, hogy senki sem változott át!!!! Ott voltak a templomos hullák, vagy az autópályás rész. Ott sem történt semmi érdemleges. A megharapott mentős is csak úgy eltűnt. A kórházi hullákból sem lett semmi. Az alap sorozatban ennyi idő alatt az egész város lángokba borult volna.

Az alap sorozatban Hersel a lefejezés után 15-20 perccel már átváltozott, vagy ott van Shane, ő sem várakoztatta meg a közönséget.

Nekem nagyon nem tetszett.

2015. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom a magyaroknál még mindig megéri a véleményünket kifejteni.... komolyan kis negativítás után... pff..


És az eredeti sorozat pont ezért nem halad semerre. Semmiből indult, a semmibe halad. Lehet le pontozni, de ez az igazság. Én szeretem a szériát, de egyhelyben toporog jórég óta...

2015. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!