Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki nyerne közülük...

Szerintetek ki nyerne közülük és miért?

Figyelt kérdés

Hidan vs Neji (a jounin szintű)

Hidan vs Tsunade

Neji vs Zabuza



2015. aug. 28. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidan vs Nneji

Neji nyerne.

Indok: Shikamaru legyőzte már és rengeteg információ van amit megoszthat Nejivel. Neji jól mozog, gyors, kitér a támadások elől. Sikeresen fegyvertelenné tenné Hidant és eltalálná a chakrapontjait. Vagy összedarabolná xD


Hidan vs Tsunade

---

Tsunade erős...nagyon erős, viszont nem olyan gyors mint Neji. ...de mivel orvosi ninja...nos nem is tudom. Elég érdekes párosítás


Neji vs Zabuza

Neji nyerne

A Byakugan szemmel minden támadást sikeresen hárítana. Zabuza nem hiszem hogy olyan okos, hogy tud a vakfoltjáról...

2015. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te is Neji fan vagy? :D (Nekem ő a kedvencem).


1. Neji nyerne,de nem biztos hogy olyan könnyen,mivel ha egy kis vért szerez Hidan Nejitől,akkor neki vége.Bár Neji védelme is olyan erős mint a támadása,szóval ezért inkább Neji és igen,Shikamarutól sok információt kaphat.


2.Tsunade

Hiába szerezne vért tőle,Tsunade csak aktiválná azt a gyors regenerálódást(nem tudom a nevét) és már kész is+Hokage,meg ugye egy jól eltalált ütéssel kiüthetné.


3.Neji

Azért mert a Byakugan miatt látna mindent.A vízcellából pedig könnyedén kimenekülne,ahogy ezt láttuk Kisame ellen is.A víz jutsuk pedig Neji ellen nem igazán esélyesek.Nejinek elég lenne csak közel kerülnie és vége is lenne a meccsnek egy hakke hasangekivel. :D

2015. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Hát nekem nagyon nincs 'örök' kedvencem, változik :D Bár bírom eléggé bírom Nejit.

Most tartok a Shippuuden 78. részénél és mindig utána szoktam keresni az akatsukisoknak és hasonlóan másokkal párosítani, hogy ki nyerne. Azért lett két Neji, mert valahol egyértelműen Hidanra szavaznak, máshol mind Nejire, mint például itt is, máshol meg fele-fele arány. Én személy szerint Nejire voksolok mindkét harcban. Közelharcban profi Neji, sőt a védelme is nagyon erős. Hidan nagy 'kaszáját' simán kivédi, legyen az kitérés vagy örvény. Kicsit azzal lenne baja, hogy ugye Hidan halhatatlan és Asuma lefejezését is simán kibírta. (Nem láttam még Hidan és Shikamaru harcát) Ezért gondolom a fájdalom tűrési határa nagyon nagy. De elég ha lefejezi, mert az elég hatásos. Feltételezem ezt egy kunai-al is levezényli.

Még egy kérdés: sok helyen azt írták, hogy Neji nem menne sokra a csakrapontok elzárásával, mert Hidan a rituáléhoz nem használ csakrát. Ez igaz?

-----------------------

Neji vs Zabuza

Itt szerintem egyértelmű. Hiába a vastag köd, szerintem simán átlát a Byakugannal. Ha pedig közel kerül Zabuzához neki annyi, csapásokkal kiütné.

2015. aug. 28. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,a rituáléhoz nem használ chakrát,de a chakra nem csak azt jelenti hogy jutsukat hozhatsz létre vele.Ezt láthattad a Neji vs Hinata harcban is.Hinata nem használt chakrát és Neji a tengetsu (chakra pontok)elzárásával mégis majdnem megölte,mivel az ő harcsítlusa a belső szervekre támad.Igaz ez Hidannal nem sokat ér,mivel ő nem halhat meg,de elég ahhoz hogy lefárasztja és levágja a fejét,ezzel harcképtelenné téve.A Zabuzás csata pedig a legegyértelműbb. :D
2015. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!