Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki nem szereti a Spongyabobot?

Figyelt kérdés
Nehéz megmagyarázni, egyszerűen úgy érzem rendkívül káros hatással van a jövő nemzedékére, a gyerekek rossz példát látnak, egyes kutatások szerint Spongyabob miatt a gyerekek melegek lesznek.... Enyhe undort érzek egy ilyen népszerű mese iránt. Van még valaki, aki nem szereti?

2015. szept. 3. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szeretem de nincs vele nagyobb gondom csak értelmetlen nekem, az meg hogy a gyerekek melegek lesznek tőle tolál hülyeség, és nem igaz.
2015. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Én csak a 2004 utáni részeket nem kedvelem, amikor az eredeti készítők kiléptek, és egy csapat hozzá nem értő balfékre bízták a sorozatot. Teljesen elvesztette az eredeti "lelkét", a szereplőket kiforgatták önmagukból, és a humor is abszolút más lett.


De az eredeti részeket imádtam. Badarság, hogy megrontaná a gyerekeket, ezt csak az olyan sötét, degenerált gondolkodású vészmadarak hiszik, akik mondjuk a Harry Potter-t is betiltanák, mert szerintük istenellenes vagy ilyesmi. Normális, nyílt gondolkodású ember nem lát bele ilyeneket, max elmosolyog vagy elfintorodik azokon a poénokon, amik SpongyaBobot vagy más szereplőket némileg nőiesnek tüntetik fel.

2015. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Én bírom.

De csak az első évadok voltak jók, eredetiek és szellemesek, meg az első mozifilm, aztán az új csapat elrontotta. Tökéletes példája annak, mi lesz, ha sok évadot "gyártanak" egy sorozatból. Akár animációs, akár élőszereplős. Automatikusan a színvonal és az ötletek csökkenését vonja maga után. Készítsenek mondjuk max. 100 epizódot, aztán ennyi. Legfeljebb mondjuk olyan 20 év múlva, álljanak elő egy rebootot-tal.

Egyébként olvastam amerikai oldalakon is, hogy csökkent a korábbi népszerűsége, pont emiatt.

Az meg hülyeség, hogy elbutítja a gyerekeket a Spongya Bob. Vannak sokkal bugyutább rajzfilmek is, főleg manapság. Elég bekapcsolni bármely rajzfilmadót.

2015. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem értek egyet. Az újabb évadok sokkal jobbak, mint a régiek.
2015. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó vagyok. Nincs semmilyen új csapat. Csak néhány új rendezőt, és animátort kapott. Alan Smart pl. az 1. évad 1. részét animálta, és most a 9. évadnál is több részt.

Nincsenek új készítők, csak egyszerűen jobb lett. Én személy szeint jobban szeretem az új részeket. 7. 8. 9. évad. Még a magyar szinkron is jobb, na meg a karakterek kinézete, jelleme.

2015. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Stephen Hillenburg, az eredeti showrunner, az első mozifilm után kilépett. Azóta a sorozat gyakorlatilag önmaga zombijává vált, teljesen megváltozott a humora, sokkal betegebb és groteszkebb lett, és a karakterek is önmaguk egysíkú sztereotípiái lettek -- pl. SpongyaBob egy végtelenül infantilis, agyament idióta, aki Tunyacsáp beteges megszállottja, Patrik még nagyobb ökör mint eddig, stb. Túl utálatossá tettek mindenkit, és a humor is túlságosan ellenszenves. Arra megy ki az egész, hogy minél debilebb és undorítóbb legyen, a szereplők legyenek idegesítők, és a balszerencsésebb karaktereket (Tunyacsáp, Plankton) szinte folyamatosan kínozzák. Agyatlan, lelketlen, minimális kreativitású, rosszindulatú sorozat lett belőle.


Tény, hogy a szinkron hatalmasat fejlődött, szerintem ugyanis az első pár évadnak meglehetősen pocsék szinkronja lett, de ez nem sokat nyom a latban, ha a sorozat eredeti minőségét vizsgáljuk. Sokan most nagyon reménykednek, hogy Hillenburg visszatértével talán visszaáll a sorozat eredeti "bája", de erre sem vennék mérget.

2015. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én, ki nem állhatom, és ez már akkor így volt, amikor még csak valami külföldi csatornán futottam bele.
2015. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rühellem ezt az idióta sorozatot.

Nem melegek lesznek tőle, csak megzápul az agyuk!.

Hogyan lehet végig nézni egy részt is? A legidegesítőbb a röhögésük, és hogy egy idióta poént percekig húznak.

2015. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez a kép mindent elárul hogy vélekedek [link]
2015. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban szerettem, most már nem foglalkozom vele, nem nézem. Kinőttem belőle, úgy érzem.


Nem utálom természetesen, mert gyerekkorom része volt, de már nem érdekel. Semleges vagyok iránta.


Mondjuk engem anno ki lehetett üldözni a világból az állandó ismételgetéssel. Azt mindig rühelltem. Ezért utálom a Nickelodeont, mert egy pénzéhes, gagyi, igénytelen csatorna. Bezzeg régen milyen jó volt...A Nick is és a Spongyabob is...


Én egy 6-ossal jutalmazom a Spongyabobot. Szerintem elfogadható értékelés a műsornak.

2017. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!