Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régebben láttam még a tv-ben...

Fantasya kérdése:

Régebben láttam még a tv-ben egy filmet aminek nagyon érdekelne a címe? Többi infó lenn

Figyelt kérdés
A Film középpontjában egy nevelő otthon volt ahol egy sok gyerek volt. sok mindenre már sajnos nem emlékszem volt benne pár részlet amire még igen pl mikor megszöktek egyszer és az egyik gyerek alatt be szakadt a jég majd a többieket vonatra ültették és elszállították valahová és ez volt a vége örülnék ha valaki meg tudná mondani a címét mert emlékezeteim szerint jó film volt

2015. szept. 5. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Háborús film volt?
2015. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
HA jól emlékszem nem bár nem vagyok benne biztos annyira emlékszem még hogy egyszer leskelődnek a nevelők után és látta az egyik gyerek hogy az egyik női nevelő ki kezd a férfival stb és akkor a gyerek annyit mond neki miután észre vette a nő és pofon vágta hogy qrva mint az anyám csak ennyire emlékszem kb :/
2015. szept. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!