Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Fear The...

Mi a véleményetek a Fear The Walking Dead sorozatról idáig?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, ezen a hétvégén lesz a 3. rész.


Eleinte kissé furcsa volt a TWD univerzumában egy "átlagos" családi életet látni, egy átlagos családi házban, nem pedig az erdőben menekülve. Tetszik, tetszik, de szerintem az AMC túl sokat vár ettől a fejős tehéntől. Megvan benne a TWD hangulat, de én többet vártam. Vontatottnak, laposnak, monotonnak érződik a fősorozathoz képest. Bíztam benne, hogy a karakterek érdekesek, szerethetőek lesznek, hiszen korábban sosem csalódtam a TWD-ben felbukkanó mellékszereplőkben sem, de egyelőre valahogy csak Madison karakterében látok lehetőséget. Oké, hogy prequel, de még ahhoz képest is túl kiszámítható.


Szerintetek látunk majd viszont benne a TWD-ben már halott, korábbi karaktereket? Akár Bethet, vagy Hershelt, Andreát, Shane-t?


Mi a véleményetek a sorozatról összességében? Vagy az első két epizódról külön-külön? Van benne olyan karakter, aki tetszik?


Azt hiszem, folytatni fogom és meglátom, mi sül ki belőle. Bár az AMC két nagy sikersorozatához képest az első epizód nem volt annyira magával ragadó.



2015. szept. 9. 04:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyébként, utólag megjegyezném, hogy senki kedvenceit nem akarom megtámadni, nem célom közös szidalmazást indítani a Fear The Walking Dead ellen. :D


A TWD-t imádtam és imádom is, de lehet, hogy túl borúlátó vagyok az előzmény-sorozattal szemben.

2015. szept. 9. 05:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Régi karakterek biztosan nem lesznek, mert két külön helyszínen játszódik a sorozat, és sablonos lenne, ha egyszercsak felbukkanna benne valaki.

Az első rész még engem sem győzött meg, de a második már igen. Pont ezt a fajta kétségbeesést hiányoltam a TWD-ből, szóval én örültem, hogy itt látjuk kibontakozni az apokalipszist. Egyelőre csak két karaktert bírok: Travis-t és a sulis srácot, aki kést hord magánál. Nick-et is kedvelném, de a drogfüggősége csak egyel több gondot fog majd okozni, szóval biztos hogy párszor fel fog idegesíteni.

2015. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Bár tudom, hogy jóformán az USA két ellentétes partján játszódik a két sorozat, halványan reményked(t)em benne, hogy futólag megjelenne egy-egy régebbi karakter.


Tobias (a késes srác) még értelmesnek tűnik, ő már az elején is érdekelt, bár számomra picit kiszámíthatónak tűnik a karaktere. Travisszel kapcsolatban egyetértek.


Nick meg szerintem kifejezetten idegesítő jellem, a drogfüggőség csak rátesz egy lapáttal.


Kíváncsi leszek a folytatásra.

2015. szept. 9. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kihúzza addig a sorozat, akkor a következő évadokban viszont összefuthatnának a szereplők, az úgy érdekes lenne...

Ellenben nem hiszem, hogy kihúzza, így a 3. rész után nekem már hatalmas csalódás ez a sorozat, a főszereplő fickó, meg a fia, meg a heroinos srác, meg az ex felesége halálra idegesítenek... 0 színészi játék, de még a karaktereik is ostobák... brutálisan... az egyedüli értelmes a felesége, a lányában meg esetleg lehet fantázia ő még nagyon meg se szólalt...

Mindenesetre egy ilyen "előzmény" sorozattól azt vártam volna, hogy kiderüljön legalább valami, hogy mi történik, ehelyett csak egy hatalmas nagy katyvasz az egész... komolyan, mikor bezárkóztak abba a fodrászatba én már majdnem harakirit követtem el,. nem tudom értelmezni mi folyik ebben a sorozatban... nagy kaszát jósolok neki az első évad utánra...

2015. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A TWD is egy lassú vontatott sorozat, viszont a TWD eleve a karakterek fejlődéséről szól, és szerethetőek a karakterek... ebben viszont, a Jhony Depp rosszabb filmjeiből kiugrott drogos srácban, ebben az indiai szerű fickóban aki sötét mint az éjszaka, semmi szerethető nincs... halálra idegesít ez a vergődés.. ha kihoznak egy a TWD -nél is vontatottabb dolgot belőle és továbbra is csak 2 olyan karakter marad, aki emberi jellemvonásokkal rendelkezik, a késes dagigyerek, meg a nő.. akkor én szeppukuzni fogok rajta :D
2015. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D


Köszi a véleményt.


Többnyire én is szkeptikus vagyok az új karakterek és az őket alakító színészek irányában... De hát, reménykedek kicsit.


Úgy tudom, hogy 2 évadra terveztek be. Valamint, a vírus tényleges eredetéről állítólag nem akarnak semmit elmondani, még az előzménysorozatban sem, mert a készítők szerint azzal hazavágnák a TWD világát. Hááát...

2015. szept. 17. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
embereeek! hát a drogos a legjobb karakter az egészben, nagyon fas*a színész:D imádom:D
2015. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!