Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg az Alkonyat...

Mikor jelenik meg az Alkonyat - Újhold dvd-n szinkronosan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Március 20. de az én véleményem, hogy el fog tolódni pár héttel!
2010. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én voltam pécsen a media markt-ba és ott azt mondták h valahogy május június felé mivel megszűnt a magyarországi forgalmazó ami az alkonyatot forgalmazta és az forgalmazta volna a new moont is majd érdeklődj utánna vagy majd max írok ha megjelent
2010. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2010 júniusában kezdi meg működését az újonnan létrehozott Gamma Home Entertainment (GHE). Olyan DVD-megjelenéseket juttat majd el a magyar közönséghez, mint a Twilight-sorozat, a Gamer – Játék a végsőkig vagy a Kecskebűvölők. A Fórum Home Entertainment (FHE) megszűnése után a cég két ügyvezető igazgatója fogott össze a Select Videóval és a budapesti leányvállalattal is rendelkező New York-i székhelyű SPI-jal, hogy életre hívják a Gamma Home Entertainmentet.


A kiadó június 18-án a Twilight Saga: Újhold DVD és Blu-ray változatának megjelentetésével indítja be tevékenységét. Nemcsak könyvben és a mozikban tarol a sorozat, de az első rész lett a 2009-es év legsikeresebb DVD-megjelenése, így nem meglepő, hogy nagyon nagyok a várakozások

2010. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2010. június 18. Ez a tuti.
2010. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem már megvan a film!:P
2010. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan ♥:D♥
2010. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!