Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene tennem, hogy ne bántsanak engem, amiért szeretem a Violettát?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. 9. osztályos gimnazista. Nagyon rosszul esik, amikor az osztálytársaim híresztelik, hogy szeretem nézni és még ki is nevetnek engem.

Elmesélem a sztorit.

Most kezdtem a gimnáziumot. Az egész osztály rajtam nevet és erről beszél. Fáj, amikor hallom, hogy erről van szó és amikor Violettának szólítanak engem. Magánének tanárnál tanulok énekelni két éve. A tanáromnál is szoktam énekelni a dalokat kötelezően. Imádom a sorozatot nézni és nagyon nagyon szeretem az összes dalt. Elegem van abból, hogy vicc tárgya vagyok és, hogy ezzel bántanak engem. Minden embernek megvan a maga kedvenc tévé műsora és a kedvenc hobbija. Szerintem nem érdemlem meg. Nincsenek Violettás cuccaim csak rajongó vagyok és ennyi. Voltam a Budapesti koncerten és találkoztam is a fellépőkkel hála Istennek. Most ez a fő téma az osztályban. Elegem van, hogy viccelnek ezzel és megszégyenítenek engem, mert sorozatfüggő vagyok. Szeretem a Violettát és nem érdekel senkinek a negatív véleménye. Nagyon kérlek adjatok nekem néhány tanácsot... Jó lenne, ha végre megértené valaki, hogy én ezt szeretem és kész.



2015. szept. 17. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


"Szeretem a Violettát és nem érdekel senkinek a negatív véleménye."


Hát, a fentiek alapján mégis...

Áll ki amgadért, és aki szól, annak emelt hangon - de nem kaibálva - közölda mondandódat. Igen ,szeretsz egy sorozatot. És? És akkor m ivan? Fejtse már ki, miért hiszi magát ennyire mnőnek meg viccesnek ,hogy azzal próbál elérni valamit, hogy egy sorozat nevével dobálóikhetekig. Ennyire képes? Ennyire senki ,hogy ennél nagyonn dolog nem történt vele hetek óta?

Használd fel a szövegelő gyengéit, fordítsd azoakt ellene. Te is visszaszólhatsz nyugodtan. A léyneg a nem káromkodós, nyugodt, emelt hangú közllés, és az, hogy úgy alakítsd a mondandódat, hogy az betaláljon.

Sajnos más nem szólhat helyetted, de ha jól kitalálod, tuti elhallgattathatod őket, csak ügyesen kell használni a beszéded.

2015. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Növesz kukit, A Violetta helyett vannak ezerszer jobb sorozatok. A középsuli ilyen ha már most beskatujáznak 4-5 évig ez lesz. Gondolom nem vagy egy izom kolosszus de akk is.


(bár ennek kitalálció szaga van) :')

2015. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mindenki csinál dolgokat,vagy néz dolgokat , ami ciki.


Lefogadom, hogy az osztálytársaid egy része nézi a Barátok köztöt, Éjjel nappal budapestet, vagy valamelyik telenovellát a tvben, vagy letölt 18 feletti tartalmat.

Egyik dologra se lehet büszke az ember. / a violettára sem/

Azt is lefogadom, hogy csak kevesen néznek ismeretterjesztő tartalmat, olyan meg pláne nincs aki csak azt néz. Büszke csak az lehet aki csak ilyenek néz a tvben, és őt nem érheti vád, hogy ciki dolgot néz.

Mindenki más szégyelhetné magát.


De minek ? Mindenki azt néz amit akar, szabad ország. Semmi ok nincs rá cikizenek, megkérdezhetted, hogy mitől jobb xy dolog amit ő néz. ( már ha nem komoly dolog vagy sport) De minden más esetben tudsz visszavágni finoman az illetőnek.


Magadban meg azt rendez le , hogy szereted nézni, mert kikapcsol, szórakoztat, de azért nem értékes müsor.


A violetta egy guilty pleasure és semmi több, mindenkinek van ...

2015. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia..

Nos a leggontosabbb elősször is az, hogy NE kezdj el magadba fordulni, depressziózni és önmarcangoló életet élni. Tisztázd magadban, hogy miért szereted a sorozatot és ezen indulj el. Ha a közeljövőben újra cikizni fognak finoman vágj vissza. De a két aranyszabály:

-Ne hajtsd le a fejed/fuss el/sìrj stb. ha elkezdenek cikizni

-Ne ordibálj, ha elkezdenek cikizni.

Lègy nyugodt, magabiztos (vagy próbálj olyannak tűnni), nevess a képükbe, és mondd el nekik, hogy igen, szereted, na és?

Mint az előttem válaszoló is mondta, tuti valamelyik "cikiződ" nézi az Éjjel nappal Budapestet és hasonló ökörségeket. Ezzel lehetne kezdeni valamit, odabökhednéd (persze nem szószerint) az orruk alá, hogy az se jobb.

Egyébként én is Violetta rajongó vagyok, és nekem így tökre bejönne egy srác, aki szintúgy szereti a Violettát :) Úgyhogy nem kell aggódni, csajtéren is biztos találsz magadnak valakit, aki tolerálja, sőt örül annak, hogy szoksz énekelni és, hogy V-lover vagy :))

Ui: Láttam egy srácot a Buddha Bar Hotelnél, mikor Tinire vártunk (aug.29) véletlenül nem te voltál az? :D

2015. szept. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Először is a második válaszadó szégyellje el magát nagyon gyorsan.


A kérdezőnek pedig annyit mondanék, hogy mazsolázzon a tanácsok között, de mérsékelt sikert várjon csak tőlük, hiszen minden szituáció, minden bully más.

Annyi biztos, hogy azon el fognak csodálkozni, ha kiállsz magadért, légy öntudatos, magabiztos, de ne arrogáns, ne kelj ki magadból, és ne túrd szó nélkül.


Mutasd meg nekik, hogy lehet, hogy olyan dolgot szeretsz, ami szerintük nem helyénvaló, ők viszont olyan magatartást tanúsítanak, ami a normális emberi lények által az egész világon elítélendő.


Senkinek nincs köze személyes preferenciáidhoz, és ezért nem is ítélkezhetnek feletted, amíg nem sértesz vagy bántasz vele más embert. Magyarul azt szeretsz, amit akarsz, az a hobbid, amit csak szeretnél csinálni, kivéve ha azzal valakinek kárt okozol.


De a Violetta nem ilyen. Egy ártalmatlan tévéműsor, amit rajtad kívül milliók néznek és kedvelnek, és nem csak fiatal lányok.


Melyik ember magatartása elítélendőbb?

Aki olyasvalamit szeret, ami a mindennapi közegében nem elfogadott, vagy az, aki egy ilyen jelentéktelen dolog miatt konfrontálja, cikizi, kiközösíti, _bántja_ a másikat?


(Mindenkinek üzenem, hogy bárki, aki szerint az első rosszabb, az a második csoportba tartozik)


A gyerekek végtelenül kegyetlenek tudnak lenni - és igen, ők még gyerekek, mert nincs meg a kellő érettségük ahhoz, hogy a társadalomba illőként viselkedjenek - és lehet, hogy ezzel lelombozlak, de ilyen a középiskola.

Rövidebb az a négy év, mint gondolod, és utólag nevetni fogsz rajtuk, higgy nekem. Addig fontos, hogy ne add meg magad, ne légy legyőzött, de agresszív se, mert fölösleges ilyen kis taknyok miatt bajba kerülni.


Ha van az osztályban igazán jó barátod, aki elfogad úgy, ahogy vagy, koncentrálj a kapcsolatotokra, egy jó barát többet ér, mint száz haver. Nem kell mindenkivel jóban lenni, fölösleges.


Eszméletlen nehéz most ezt megvalósítani, de próbáld meg: emelkedj fölül. Sajnos ez a legjobb tanács, amit adni tudok.

Kitartás.

2015. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

(Mielőtt valami akadémikus kiemeli a lényeget a mondandómból, természetesen a második bekezdés végén a mondat úgy hangzik helyesen, hogy "ne tűrd szó nélkül".

Visszaolvasáskor sem tűnt fel a kicsi képernyőn.


Amennyiben tényleg hoax a kérdés, akkor is fogja olvasni olyan, aki valójában átél hasonló helyzetet.

Már az is elmond valamit a mai világunkról, hogy őszinte segítségkérésekhez is gyanúval közelítünk, mert mostanában sikk és poén visszaélni az internet anonimitásával, és az emberek segítőkészségével.


Bocsánat, eltértem a tárgytól. #5 voltam.)

2015. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia :) nekem ilyeymi a gondom...én sem tudom mit tegyek. Én nekem nagyon sok a Vilus cuccom,és én is ott voltam a koncerten. De én ott több fiut is észrevettem! 3.-as vagyok,9 éves. Már nem szekálnak a suliban,mert 2.-ban kiáltam magammelé...kb.

Szerintem állj ki magadért és akkor megoldódhat :)

2015. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Először is, mért árultad el nekik? Nyilván ez nem egy nagy dicsőség, ciki, tudhattad volna, hogy ez lesz. Persze, elég érdekes, hogy 15 éves FIÚ létedre szereted, mert nekem lány létemre hányhatnékom van tőle, de persze a te dolgot, hogy mit szeretsz, mit nem szeretsz, ezért nem kell adni a véleményükre. Biztos nekik is vannak olyan gáz dolgaik, amikkel visszavághatsz.


Amúgy annyiban egyetértek a #2-es válaszolóval, hogy nagyon kamu szaga van a kérdésednek, de mindegy. :)


16/L

2015. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló vagyok, a kérdező ezt írta privátban:

Egy. A facebook profilomon látták a Violettás megosztásaimat.

Kettő. Ez rohadtul nem kamu.

Kis r*b@ncka. Gyere sz*pjál le.


Minek osztasz meg Violettás dolgokat?? Ez már egyéni probléma. Én csak felvetettem, hogy lehetséges hogy kamu, mert annak tűnik. És nem, nem vagyok k**va, és nem foglak lesz*pni. Ez utóbbi kijelentés pedig a te szegénységi bizonyítványod....

2015. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most meg ezt válaszolta:

Kussoljál be.


Ha ekkora szád van nyilván meg tudod magad védeni nem?? Vagy csak így név nélkül vagy ilyen nagyszájú??

2015. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!