Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Crank- Felpörgetve miről szól?

Higeniker kérdése:

A Crank- Felpörgetve miről szól?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A csávónak asszem mérget adtak be, és az ellenszerért cserébe kell csinálnia egy megbízást. Asszem ez a sztori alapja.
2015. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon nem erről szól . A crank felpörögve cimű film arról szól hkgy van csed cselios aki egy nagyon kemény bérgyilkos . Meg kímél egy bűnözőt de annak cserébe elkell egy kis időre bujnia . De ez miatt be adnak neki egy kinai szart álmában ami lelassítja ésnegy idő után kinyirja ... na ezt cseliosz nem hadja így felhívja ,,dokit" aki elmagyarázza mivel lasíthatja a folyamatot addig még ő oda nem ér . Na cseliosz rengeteg redbullt iszik meg egy kis koko val keverve amit a WC padlójáról szívott fel . Betör a korhába valami drog szerű szutyokért ... kint a korház előtt korházi kópenyben elveszi egy zsaru fegyverét . Azt nagyon menőn forgatva kicselezi a rendőrt és eldobja még utana elmegy a rendőr el lopja a motorját fel all az üllésre és becsalódik a kávézó emberek közé . (Most ugrok egy kisseb részt ) meg találta azt aki be adta neki a kinai szart és akit meg kímélt meg mentik az életèt . Heves tűzharc után a levegőben fojtatódik az akció . A csávó felmászik a helikopterbe és kirántja a ,,gyilkosát" és a levegőben eltöri a nyakát . Felhívja Livet a csaját és hagy neki egy üzenetet majd lezuhan ösze tór egy kkcsit de túl élte 😀 . Remélem jár a zöld kezecske ! Enyi kb
2015. okt. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi a helyes írási hibákért...
2015. okt. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszi,láttam a filmet csak nem tudtam,hogy jó értettem e,de igen

köszi

2015. okt. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!