Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? Ember-....

Doxie kérdése:

Mi a film címe? Ember-. Hibrid, szex, halál, motor/benzin :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eszembe jutott mostanában egy film, aminek a címe sajnos nem ugrik be, és nagyon sok dolog sem a tartalmából, ezzel kapcsolatban kérnék segítséget.

Ami a sztoriból meg van, az az, hogy egy fiatalabb(tini-serdülőkor vége) csaj (aki kb a főszereplő lesz) a film elején próbál nemi kontaktust kezdeményezni egy sráccal. Nos a srác belehal, a csaj meg a sokk miatt nem emlékszik, de ő ölte meg (ugyanis a csaj valamilyen hibrid és előjött az idegen énje).

Ezután egy jó nagy ugrás a sztoriban, megy ő megy egy pasas kocsiban, a pasas meséli a csajnak hogy ő nem ember, az azt hiszem nem akarja elhinni neki, ekkor mondja neki a pasi hogy vegye elő a kocsi kézikönyvét. Nos itt nem tudom biztosra, de vagy már a kezében tartva vagy gyorsolvasással, de egyből mindent tud a könyből és mondja, hogy magasabb oktánszámú benzint kellene venni mert tönkre fog menni a motor ha nem, és azért is kattog. (nos a magasabb oktánszámban nem vagyok biztos, de így rémlik)

Sajnos ennél több nem jut eszembe a filmről. A tv-ben játszották, de már eléggé régen, úgy gondolom hogy mindenképp 2007 előtti lehetett.


Megj: Nem a Hybrid és nem is A lény IV a film úgy gondolom, de lehet az emlékezetem is megviccel engem.


Amennyiben valakinek van valami ötlete, várom! :)



2015. okt. 4. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

X-ment - A kívülállók.


Marie a lány neve, de a csávó nem halt meg, csak kómába esett.

És utána a Farkashoz szállt be aki valóban nem ember... asszem ez lesz az.

2015. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!