Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan aki nem szereti az...

Van olyan aki nem szereti az Alkonyat c. filmet?

Figyelt kérdés

S ha igen ,miért?

:D


2010. márc. 15. 12:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

teljesen kiszámítható, a 2. rész első fele ugyanaz szinte mint az első tartalmilag.

csöpög az egész. olyan tooo much film.

2010. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

20:14


Miért nem szabad általánosítani?

Az általánosítás az átlagról szól, aki meg nem tartozik az átlagba az ne vegye magára.


És igen, vannak kivételek szerencsére, de a többségnek bejön az egész kupac lókaka úgy ahogy van.

2010. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én azt akartam megkérdezni, hogy létezik olyan ember, aki szereti azt a filmet? Egyszerűen nem értem, hogy hozhat profitot, és nem fogom fel, mi tetszik bárkinek is abban a filmben. Tényleg gondolkoztam rajta, de nem értem. És nem is ismerek olyat, akinek bejönne... Mondjuk gondolom, hogy kb a 14 éves korosztály a célközönség... De akkor, ők hogy látják jónak? nem értem...
2010. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12:57


A viva és a hasonló színvonalas adók/újságok/stb miatt.

Meg mert ilyenre sikerültek.

2010. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kedves válaszoló : "Sz@rok a színészek, sz@r a rendező, sz@r a forgatókönyv, sz@r az egész megvalósítás.

-idegesítően játszanak a színészek

-idegesítő jelenetek

-minden olyan hirtelen történik és logikátlan

-minden kiszámítható

-hü#én futnak a vámpírok

-hü#e gyémánt vámpírok

-hü#ék a vérfarkasok

-Bella jócsaj, jó a zene XD "


Ellentmondasz saját magadnak, mert elsőnek azt írod,hogy minden hirtelen történik,és logikátlan, utána meg,hogy kiszámítható.

Bitch please, gondolkodj!

2012. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!