Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars csak nekem nem...

Star wars csak nekem nem tetszett hogy Boba Fett aki egy nagyon kemény fejvadásznak lett beállítva olyan könnyen levolt győzve mintha egy utolsó gyalogos droid lenne?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A Sarlacc jelenetre gondolsz? Minden fejvadász követhet el hibát, néha majdnem végzeteset is. De nem filmbeli források (és Lucas elképzelése szerint is) kimenekült a Sarlacc beléből, ami igazolja, hogy mégis csak tudott valamit.
2015. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt vágom hogy nem halt meg :D Igen arra a jelenetre gondoltam mert semmi harc nem volt benne boba fettet azért úgy képzeltem el hogy küzdeni kell vele aztán veszt de csak odarepült aztán már egyből a növényben volt vmi kis boba fettes bunnyót vártam volna .
2015. okt. 5. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet.
2015. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a film után nőtte ki magát a karakter ilyen magas szintre.

ha időrendben készültek volna el a filmek,akkor kb főellenfélnek is kihozták volna.

2015. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

"Boba Fett aki egy nagyon kemény fejvadásznak lett beállítva"


Jó vicc :DDDD a nézők többsége szerint amúgy ez tényleg így van (csak nem tudom megérteni)


Boba SEMMIT nem csinál gyakorlatilag a filmekben :DDD SEMMIT!!!

2016. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!