Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ez ami megy manapság a...

Mi ez ami megy manapság a magyar Youtube-on?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a videósokra, vagyis az önjelölt megmondóemberekre, akik gyakorlatilag egy kaptafára mennek, nincs bennük egyedi. Az egyik beoltja a másikat, aztán mindenki beolt mindenkit és végül jön még valaki, aki kívülállóként okoskodik, de valójában ugyanolyan rakat szemét, mint az összes többi. Miért tart itt a társadalom? Miért van alkoholista panelharcosokra igény? Jómagam nem követem ezt, csak fél órája betévedtem egy csatornára és ömlik a fikázás orrba-szájba, de ez az ürge is ugyanolyan semmirekellő, mint akiket kifikáz. Mi ez a nagy önsajnálat és fika áradat? Ha felmegyek a Yt-ra megnézni valamit egyből ezt tolja a képembe. Egyszerűen hányadék.

#videó #droid #szürke #média #bot #Vloggerek #panelharcos gengszter #butytás
2015. júl. 16. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mert ha meg világmegváltó gondolatai lennének, akkor meg az lenne a baj.

Mert az emberek imádnak megmondóembert játszani meg másokat fikázni.

Most én is ezt teszem, de ez egy ritka alkalom.

2015. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet nem veszed észre, de most te is éppen őt fikázod...:D de tudjuk, te mindig mindenkinél jobb vagy...:D


téged nem is az zavar első sorban, hogy azok által, akiknek ez bejön, ezek a nagyon semmirekellő emberek sikerre tesznek szert, hanem az, hogy te viszont hiába gürizel, semmire se vitted. de tudom, ezt nem fogod beismerni, inkább azt fogod mondani, hogy hát inkább leszel senki, mint megmondóember...persze...:D


mondhatnék egy jobb példát is. Éjjel-Nappal Bp...egy retek műsor, a szereplőivel együtt...mégis ők kapnak egy valag pénzt a szar alakításaikért, és nem te.

A te szemedben leégnek, de ameddig valakit ez érdekel, addig úgyis ők lesznek a valakik, és nem az, aki szidja őket.

Ettől persze csinálhatod, de akkor ne úgy állítsd be, hogy mások sajnáltatják magukat, mert igazából te teszed ezt :D

2015. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Félreérted. Csupán megbotránkoztatott a viselkedésük. A probléma még az, hogy nincs felelősségtudat sokakban, így sok kamaszgyerek vagy éppen egész kisgyerek ezt tanulja el a videókból. A káromkodást, a zavaros viselkedést. Nem abból kellene tanulni, hogy a felnőttek hogyan anyázzák egymást.


Konkrétan letojom, hogy mennyi pénzt csinál xy ebből a videó biznisszből. Nem is érdekel, mert nincs hozzá közöm. Nem tartozik rám.


És hogy én nem értem el semmit? Nos ők sem mutattak fel a sokat. Néhányuk depressziós, ilyen-olyan gondjaik vannak. Ők ebből fedezik a megélhetést, de ettől még nem királyok. Nekik is vannak problémáik. Nekem is. Épp elég a sajátom.


Meg velük ellentétben én nem pörgök állandóan másokon. Ha ezt tenném már lenne egy csatornám és anyáznék. Én nem nagyon voltam még irigy, nem sajnáltam senkitől semmit. Inkább adtam másoknak, de csak hátba döftek. Konkrétan a kérdés is ezért fogalmazódott meg, mert azt látom, hogy az emberek visszarántják egymást. Azt mondják, hogy ha nekem fos, akkor neki se legyen jó. Erre alapul ez az egész rohadt társadalom. Egymás ellen forgatjuk magunkat. Tulajdonképpen a válaszoddal, kedves 2. kommentelő már megint csak ezt realizáltam. De úgy látszik én vagyok a naiv. Nem érdemes belétek reményt fektetni. És ezt nem csak a videósokra értem. Nem tudtok változni. Ez egy elcseszett szar.

2015. júl. 17. 00:22
 4/9 A kérdező kommentje:

"téged nem is az zavar első sorban, hogy azok által, akiknek ez bejön, ezek a nagyon semmirekellő emberek sikerre tesznek szert, hanem az, hogy te viszont hiába gürizel, semmire se vitted. de tudom, ezt nem fogod beismerni, inkább azt fogod mondani, hogy hát inkább leszel senki, mint megmondóember...persze...:D "


Igen, sikerre tettek szert. Miféle sikerre? Egy darabig érdekesek, aztán lecsengnek. Nekem meg ott lesz továbbra is a munkahelyem. Én nem gürizek, nem vagyok egy törtető valaki, helyet adok másoknak, becsületesen dolgozom. A becsületesség pedig mindig kifizetődik. Lehet, hogy rövid távon ha valaki ügyeskedi, csal, akkor sikeres lesz, de az idő a becsületességet igazolja.


És tudod mit? Inkább leszek egy utolsó senki, akit mindenki leköp. Inkább kéregetek az utcán, minthogy valakit kihasználjak, vagy a hátán kússzak fel. Inkább koldulok, minthogy meglopjak valakit. Mindig ilyen kis megmondóembereket láttam életemben, aztán koppantak.

Megmondom mik határozzák meg az utamat: hit, erő, becsület, kitartás a végsőkig. Bármit is hozzon a sors, bármilyen göröngyös legyen az utad légy tiszta és őszinte.

2015. júl. 17. 00:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megfigyelted volna a nagy youtubosok 90%-a semmi mást nem csinál csak alap ötleteket másol.
2015. júl. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

te most azt hiszed, hogy én védem őket...nem, csak nem hisztizek minden hülyeségért, és nem akarom megmenteni a társadalmat. ha nem lennének youtube-os videósok, akkor lenne más, amin a hülye gyerek züllik...tökmind1, szívük joga. ha valaki erre hajlamos, hát így járt...szülők dolga lenne az értékrendet beléjük nevelni, nem az önjelölt hősöknek, mint te.


én bírok 1-2 videóst, nézem a videóikat, még akkor is, ha alpári szar dolgokról is beszél 1-2, megtehetem, nem?

attól még én nem leszek ugyanilyen...aki nem veszi fel a dolgokat, azt nem lehet rossz irányba formálni...ennyi a lényeg. 2. voltam.

2015. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Milyen önjelölt hős? :)

Én csak kiírtam egy kérdést.

Megtehetem, nem? ;)

2015. júl. 17. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
más amikor valaki kérdez, és más az, amikor valaki ír egy kisregényt hisztérikusan, hogy milyen egy szar világban élünk...:D
2015. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem értetted a mondanivalót. Egyébként nem élünk szar világban, csak oda kell figyelni bizonyos dolgokra. Nem lehet fejjel rohanni a falnak, mert nem lesz mindig hungarocellből és egyszer úgyis betörik az az önfejű koponya.
2015. júl. 17. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!