Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek igazi laza filmeket?...

Ismertek igazi laza filmeket? Vagy lazításról szóló filmeket?

Figyelt kérdés

A két kérdés nem ugyan az de mind a kető érdekel. Lazításról szóló. Meg a laza stílusú fílmek is.


Amit viszont kérnék hogy pár szóban írjátok le mért gondoljátok laza vagy lazításról szóló filmnek az adott művet? A két témát ne keverjétek össze ami laza stílusú egyaltalán nem biztos hogy a lazításról szól. De mind a kettőből érdekelne pár film amit jónak tartotok.


2015. okt. 6. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyfiúk, egyik kedvenc filmem (ne hallgass a kritikákra, sokan lefujjogják, nekem nagyon tetszik, 1 nézést mindenképp megér eldönteni). Arról szól, hogy 4 régi barát elmennek nyaralni a családjukkal, és mindenféle hülyeséget csinálnak (vígjáték).


Shop Stop, nem éppen lazulásról szól, hanem 2 fiatal barátról egy vegyesboltban, akik lesz*rják a munkájukat... nagyon jó film. 2 részes.


Üvegtigris, szerintem magától értetődik :D ez sem lazításról szól, de végül itt is mindent lesz*rnak.

2015. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiatalabbaknak valót is tudsz?
2015. okt. 6. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:

A Nagyfiúk az gyerek biztos. Van benne 1-2 jelenet, de én azokat a részeket engedném a gyerekeimnek. Nézd meg magad, és meglátod, te még megfelelőnek tartod-e. A másik 2 viszont biztos felejtős :/

Esetleg még vannak klasszikus animáltak, nem lazításról, de az jó gyereknek-felnőttnek egyaránt, mindenki talál benne magának való poént: Shrek 1-4, Madagaszkár 1-3, Hihetlen család, Lecsó.


Meg a jó öreg magyar rajzfilmek: Vili a veréb, Macskafogó.


És még eszembe jutott egy, bár ez nagyobb korosztálynak szól: Argo. Nem mindenki értékeli a filmet, de szerintem egy gyöngyszem, és tökéletesen tükrözi a magyar valóságot.


Jó szórakozást!

2015. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nyár királyai

Fiatalokról szól, akik úgy döntenek, hogy megszöknek otthonról és kiköltöznek az erdőbe.

Humoros, vicces, és a film közben úgy érzed hogy ez az igazi szabadság.

Nem mondanám hogy elképesztően eseménydús film, de könnyed, LAZA :D

2015. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja úgy értem hogy fiatal felnötteknek. 20-30között.
2015. okt. 7. 19:31
 6/7 anonim válasza:
Vakáció
2015. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Vakáció" Ez jó film.

Am tudtok olyat is ami nem családi film?

2015. okt. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!