Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mik a kedvenc filmeitek...

Nektek mik a kedvenc filmeitek, kedvenc jeleneteitek és kedvenc karakteretek illetve mik azok a filmek, jelenetek és karakterek akiket ki nem álhattok?

Figyelt kérdés
Olyan is lehet hogy mondjuk a filmet utálod de viszont van benne olyan jelenet vagy karakter ami tetszik. A válaszokat előre is köszönöm. Majd én is megírom ha már néhányan válaszoltak.

2015. okt. 12. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Thor első második részét imádom! Kedvenc karakterem még szép, hogy Loki ^_^
2015. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedvenc:

Gyűrűk Ura > sok van (egyből pl. mikor a Lovasok bekerítik Frodóékat Széltetőn), kivéve Arwen bőgősei > Aragorn

Harry Potter > sok van > Luna Lovegood

Csillagpor > Tristan és Yvaine tánca a hajón > Septimus

Zorro álarca > istállóban kardoznak Elenával > Zorro <3


Nem szeretem:

Kísérlet, gagyi horrorok (boa, krokodil, jeti, zombis, stb.)

Neszt hall, és rohanás helyett odamegy; minden, amiben kínzás történik

Tehetetlen, csak sikítani, majd meghalni képes karakterek

2015. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem a kedvenc filmjeim:Bosszúállók es X-men széria, Gyűrük ura, a régebbi Star Wars trilógia, Indiana Jonsz filmek, éjszaka a múzeumban, Mission Inposzible 1;4 Batman a sötét lovag, A maszk és ami még most az eszembe jut Avatar.

A Gyűrük urábol szinte mindenki ,A Bosszúállók szériából természetesen Loki. Rajta kívül még Nick Fyuri, Fekete özvegy és Hulk. A Batman-ből Jöker és a régebbi szériából Kétarc és Rébusz. A Galakszis örzőiböl Rocket és Grút.Az X-men szériából Rozsamák, Higanyszál, Magnetó, X professzor és Mistik. A Star Wars-ból is szinte mindenki kivéve Lord Cidiusz. Az Indiana Jons-ból Indi és Indi apja meg még a múzeum igazgató akinek minfig elfelejtem a nevét.

Azok a filmek amiket utálok:Barbi filmek, Kis Vuk, Transzformersz 3(a 4-et szerencsére nem láttam)meg az ósszes olyan film ami csak azért készült hogy a gyártó pénzt kapjon.

Karakterek akiket nem szeretek: Odin elvieg mindentudó de a nyilvánvaló dolgokat egyszerűen képtelen észrevenni. Vasember tudom hogy vicces meg minden de ez a mindenkinek keresztbetevős playboy karakter egyszerűen nem jön be. Ultron elég hülye lett szegénykém. És málam is az ijen "nem is tudom miért vagyok a filmben karakter" vagyis akik tökéletesen feleslegesek a filmben.

2015. okt. 12. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc filmem a Tégla, kedvenc karakterem A sötét lovagból Joker és a kedvenc jelenetem, a Sötét lovag felemelkedésből Bane beszéde a város elfoglalása után.
2015. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Harcosok Klubja.Érdekes,szívszorító,akciódús,néhol vicces,Kedvenc karakterem talán Bob.Egyszerűen egy kedves,pórul járt,tehetetlen embert ismerhettek meg azok,akik látták a filmet.Kedvenc jelenetem pedig a végén,mikor a főszereplő rájön,hogy az ő kezében van a pisztoly :D.Legutáltabb filmem az Ace Ventura 2.Az első részhez képest szerintem unalmasabb.
2018. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedvenc:

Film: Amerika kapitány polgár háború

Karakter: Loki

Jelenet: Thor ragnarökből az úgy nevezett “szellem” jelenet


Gyűlölt:

Film: Batman vs superman az igazság hajnala ( mellesleg mi ez a cím?)

Karakter: Bella ( alkonyat )

Jelenet: Loki halála😭😭

2018. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!