Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kire illik jobban...

Szerintetek kire illik jobban Jace Wayland szerepe? Dominic Sherwood vagy Jamie Campbell Bower?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A Dominic Sherwood-os filmet még nem láttam.
2015. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert olyan film nincs is. Sorozat lesz.
2015. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam elsősorban, hogy külsőleg melyik színészt tudjátok jobban elképzelni Jace-ként.
2015. okt. 16. 06:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jamie <3
2015. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Jamie 💜
2016. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is Jamie. Mint pasi, sokkal jobban bejön nekem, mint a másik. Meg ő szerintem olyan Jace-es. :)

Dominic sem lesz rossz,csak meg kell szokni xD


Viszont Clary. A sorozatbeli csaj nagyon nem szimpi... nagyon-nagyon nem. Lily Collins 1000x jobb Claryként. CSak remélni tudom, hogy ennél jobb lesz.

2016. jan. 17. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Jace-nek szerintem is Jamie volt a jobb, de én örülök, hogy lecserélték Collinst. Az a csaj Clary tökéletes ellentéte: magas, barna hajú, barna szemű bombázó a kicsi, vörös hajú szeplős és zöld szemű lányka helyett. Jó, azt belátom, hogy az új Clary sem pontos illusztráció, de ő legalább vette a fáradtságot, hogy befesse a haját és kontaktlencsét tegyen (mondjuk lehet hogy eredeti a haj- meg szemszíne, nem tudom).
2016. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én nem tudok dönteni,mindkettőt szeretem. Jamie pimaszabb úgyhogy ebből a szempontból ő szerintem jobb, meg a külseje is inkább olyan mint a könyvbelié, de én nekem Dominic-kel sincs bajom :)
2016. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Dominic Sherwood.Nekem a film egyeltalán nem jött be.Szerintem borzalmas lett.És a színészek borzalmasan nézznek ki.A sorozatot viszont imádtam és ott a színészek is jól nézztek ki.
2020. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En foleg Dominic miatt neztem a sorozatot. Szerintem o tokeletes valasztas volt Jace szerepere. Rakerestem Google - on, hogy ki ez a Jamie. Orulok neki, hogy a sorozatban nem o szetepelt. Nem talalom jokepunek egyáltalán.
2022. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!