Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik fiú illik...

Szerintetek melyik fiú illik Elenához a VÁMPÍRNAPLÓKBAN?

Figyelt kérdés
Én Stefanra szavazok. Tényleg nem akarom bántani Damont mert nagyon helyes csak egyszerűen nem illik hozzá. Damonhoz egy Rebekkah vagy Kathrenie illik. Szerintem pont az ellentétjük egymásnak. Bár azt mondják az ellentétek vonzzák egymást de én így gondolom. Ti? (Csak azért kérdem mert most nézem a 6.évadot és nagyon izgulok! :) )

2015. júl. 15. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem meg Damon és Elena jók együtt

inkább Stefanhoz illett volna Katherine. meg neki voltak esetei a szőkék

én azt sajnálom, hogy Klaus elment a saját sorozatába így nem jöhetett össze a Caroline-Klaus, pedig az volt a kedvenc párosom


Elenát, magát Nina Dobrevet nem kedvelem.

2015. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Damon. Katherine inkább Stefanhoz való..

Nekem is a kedvenc párosom volt Caroline és Klaus! <3 :/

2015. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 FannaL ***** válasza:
Szerintem mindenki kedvenc párosa volt Klaroline. Én emiatt is hagytam abba a sorozatot, mert túl sokat kavartak benne. 5x06 óta nem nézem, nem ugyan olyan jó mint régen. De szerintem Damon illik legjobban hozzá, de nyugi a 7. évadban már nem kell emiatt aggódnod.
2015. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Jajj dehogy illik hozza Damon. A sok delena idiota fan mar az idegeimre megy. Mondjatok mar egy okot amiert jok egyutt? Jajj mert a gyilkos Damon szerelmes lett. Huhaaa oda ne rohanjak. Az egesz sorozatot ott rontottak el amikor Damon szerelmes lett elenaba, mert onnastol Damon humorat is lehuztak a wc-n. Katherine vagy Rebekah illik Damonhoz. Elenahoz meg a degeneralt Matt vagy Stefan. Stefannal voltak az igaziak.
2015. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Rebekah a maga nyafogásával arról, hogy normális életet meg gyereket akar? Komolyan? Nézel te Originalst? Megutáltam Rebekah karakterét, de nagyon.

Katherine pedig azért nem lett volna jó, mert egy kicsit mindketten őrültek, sose lehettek volna boldogok, ráadásul Kat végig Stefanba volt szerelmes.

2015. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, Rebekah ott van avval hogy gyereket akar, meg minden, Katherine pedig Stefanba volt szerelmes. Szóval Damon mellé egyikőjük se való.


Amúgy köszönjük, hogy a Delena fanokat leidiótázod! Ennyi erővel a Stelena fanokat is lelehetne... És a Delena fanok miatt már úgysem kell aggódnod.


Egy kicsit SPOILERES dolog:

"Ian elárulta, hogy vissza fogjuk kapni azt a Damont, akit nagyon megszerettünk."


[link]

2015. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én is damonra szavazok,és nem mert jobban szeretem vagy ilyesmi. egyszerűen csak jó ha az egyikük kegyetlenebb vagy hasonló. stefannal unalmas. mindketten 'nyálasak' és a túlcsurduló szerelmükben semmi izgalmas nem lenne. ellentétben damonnal aki szereti ha neki van igaza és nem unalmasan romantikus. tehát igen az ellentétek vonzzák egymást :)
2015. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Kepzeld el nezek Originalst, es igen idiotak vagytok mind:D elrontotta teljeseb Damon karakterer Elena. Miert is volt az elso 3 evadnak 2x annyi nezettsege, mint a tobbinek? Biztos nem azert mert Jenna mar nem volt benne..hanem azerr mert Damont ez atformalta es unalmas lett. Ti meg azert vagytok akkora delena fanok meerr az agyatokba kepzelitel Damont, kozben meg vagytok atlagban 15 evesek :DDD
2015. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lol, az előző válaszoló de szerencsétlen xD Ha valakinek más a véleménye, az miért baj? :)
2015. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a szerencsetlen te visszamaradott
2015. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!