Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen történettel írták ki a...

Milyen történettel írták ki a Vámpír naplók című sorozatból Elenat?

Figyelt kérdés
Pár éve körülbelül a 4. évadig néztem a vámpír naplókat. A jelenlegi történésekkel egyáltalán nem vagyok képben. Viszont olvastam a neten, hogy az Elenát alakító Nina Dobrev kilépett a sorozatból. Letudná nekem valaki írni nagyjából,hogy milyen story-val lett kiírva a karakter? Meghalt a sorozatban, vagy csak elköltözött... Pár mondatban eltudná nekem valaki mesélni, hogy hogyan s miként hagyta el a sorozatot Elena Gilbert? :) A Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!

2015. okt. 18. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem halt meg vagy ilyenek, csak addig nem tud felébredni amíg Bonnie életben van. Azért is csinálták így, mert így bármikor visszatérhet.
2015. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor en elmondom erthetobben :D


A 6. evadban megjelenik egy Kai nevu boszi, o a rosszfiu, es amiert Bonnie keresztbetesz neki, bosszubol osszekoti bonnie eletet az Elenaeval. (Elena mar ember, mert lett meg egy gyogyir, ha erdekel elmondom, hogy hogyan) Elena tehat komaban van, konzervalva van a teste, tehat nem oregszik. Addig komaban lesz, amig Bonnie eletben van. Damonnek a kezeben volt Bonnie elete, de megmentette, pedig igy elvesztette egy jo idore Elenat. A szineszno hivatalos interjuban bejelentette, hogy NEM TER VISSZA SOHA TOBBET a Vampirnaplokba, ezert ha lesz befejezese egyszer a Vampirnaploknak, akkor az Nina Dobrev nelkul lesz.

2015. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindket valaszt, a masodik valaszolonak meg pláne ezer koszonet!:) igen , erdekel hogy milyen gyogyir altal lett ujra ember!! mindenfele apro reszlet erdekel ha esetleg vam idod es kedved leirni par dolgot.:) sok sok koszonet!:)
2015. okt. 21. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Na szoval a gyogyir sztorija..Nem tudom, hogy a negyedik evad elejeig lattad, vagy a vegeig, azert leirom.

Kr. u. elso evekben elt egy Quetsiyah nevu boszorkany (o egyebkent Bennett, tehat Bonnie ose) es egy Silas nevu boszi. Szerelmes volt Questiyah Silas-be, ezert amikorSilas megkerte, hogy Quetsiyah-t, hogy hozzon letre egy halhatatlansagi bubajt, akkor a no megtette, es keszitett kettot, emrt azhitte, hogy Silas vele akarja bevenni, de nem igy volt, Silas egy masik not szeretett, Amarat. Azarulas miatt Quetsiyah nagyon ideges volt, ezert elkeszitette a hallhatatlansag ellen a gyogyirt, ami egyben a vampirsag gyogymodja is. Silas viszont ezt nem akarta bevenni, ezert Quetsiyah elve eltemette egy barlangban, kezeben a gyogyirrel. A boszorkanyok ezt nem neztek jo szemmel, mert a halhatatlansaggal felboritottak a termeszet egyensulyat, ezert letrehoztak a vampirvadaszokat. Masneven, az otok testveriseget. Ezeknek a vadaszoknak az volt a celjuk, hogy minel tobb vampirt oljenek, mert miden egyes vampir megolese utan nott egy tetovalas a testukon, a tetovalas pedig a terkep volt Silas sirhelyehez. Az volt a feladatuk, hogy megtalaljak Silast, m=felebresszek, megitassak vele a gyogyirt es megoljek. Klaus tudott a gyogyirrol, de osha nem kereste, mert ahhoz egy ilyen kulonleges vadasz kellett, ilyennel viszont eleg elete soran egyszer talalkozott, az 1100-as evek italiajaban, de azt megolte, mielott megtudta volna, hogy hova vezet a tetkojuk. A 4. evad elejen viszont felbukkan egy ilyen vampivadasz mystic fallsban, viszont Elena ot megoli, de rajonnek, hogy Jeremy is ilyen vadasz, tehat megvan a kulcs a gyogymodhoz. Mindenki a gyogyirt keresi, Klaus meg segit is, mert ugye neki is erdeke, hogy Elena ember legyen, mert akkor ujra tud hibrideket teremteni. REbekeha is ember akar lenni, es Katherine is meg akarja szerezni, de o csak azert, hogy Klaus-nak felajanlja a szabadsagaert cserebe.

Elmennek egy Uj-Skocia nevu szigetre, ahol megtalaljak Silast, viszont Katherine kovette oket vegig, es ellopja a gyogyirt. A lenyeg, hogy a 4. evad vegen mar Elenanal lesz a gyogyir, viszont Katherine meg akarja olni Elenat, mar majdnem meg is teszi, amikor Elena tehetetlensegeben lenyomja Katherine torkan a gyogyirt, tehat Katherine ember lett, igy lett vege a 4. evadnak.

Egyebkent Silas Stefan, Amara pedig Elena hasonmasa. Nem tudom ezt tudtad e, de nem csak ELenanak vannak hasonamsai, hanem Stefannak is. Ok a vilag hasonams parja, es nem azert hoztak letre a hasonmasokat, hogy Klaus meg tudja torni az atkat, hanem azert, mert az eredeti hasonmasok felboritottak a termeszet egyensulyat, es igy akartak helyrehozni, hogy ugyanolyanokat teremtenek belole.


Ugy lesz meg egy gyogyir, hogy az 5. evad vegen Bonnie es Damon meghalnak, de mivel a masik oldal megszunik, ezert teljesen eltunnek, egy bortonvilagba csoppennek. A bortonvilag azt jelenti, hogy az 1994. majus 10-ei Mystic FAlss-ban talaljak magukat, senki az eg vilagon nincs rajtuk kivul a vilagon, csak ok ketten vannak az ures foldon. Minden napjuk ujra ej ujra ismetlodik, minden nap ugyan azt a napot elik meg.

Bonnie felaldozza magat, hogy Damon kijusson, de kesobb Bonnie is kijut, viszont el kell mennie arra a szigetre, ahol a gyogyir van, mert ott van magia, es Bonnie-nak varazsero kell, hogy kijusson. Ezert amikor a sigeten van, elhozza a gyogyirt, ujra, mert ugye 1994-ben vannak, es akkor meg leterzett a gyogyir, akkor meg Katherine nem lopta el. Ezert Bonnie elviszi a gyogyirt es odaadja Damonnek. Damon pedg, nagy nehezen..de odaadja Elenanak, vagy is nem Damon, hanem DAmon anyja, de ez megint mas sztori.

Nagyjabol ennyi a lenyeg, de barmi kerdesed van meg, irj nyugodtan :D

2015. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát komolyan mondom, nagyon hálás vagyok neked!!! :)) :D Még lenne kérdésem, persze csak ha nem baj :) Elena öccse nem halt meg abban a barlangban?? Valakitől nagyon régen úgy hallottam.

És hogy-hogy Damon anyukája adja neki oda?

Köszi köszi mindent!!

2015. okt. 24. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, en ezt nagyon elvezem :DD


Igen, Jeremy meghal, mert katherine odanyomja a nyakat Silasnek, ezert Silas ugy kel fel, hogy kiszivja Jeremy veret, de a Gilert gyuru itt nem tud mar rajta segiteni, mivel mar Jeremy is termeszetfeletti, a vadaszsag miatt, de Bonnie visszahozza ot a 4. evad utolso reszebe.


Damon es Stefan anyukaja...

Ugye irtam, hogy van egy 1994-es bortonvilag, na kiderul, hogy nem csak ez az egy bortonvilag van, hanem van egy 1903-as is, es Damonek anyja nem halt meg, hanem abban a bortonvilagban van, mert vampir lett meg mielott a fiuk azza valtoztak volna, es elhagyta oket az anyjuk. Tehat bezartak a not ebbe a bortonvilagba, mert nagyon durvan gyilkos volt. Bonnie talalkozik vele ebben a bortonvilagban, mert amikor ki akar jutni, akkor egyik bortonvilagbol a masikba csoppen. Van egy regi kamera a bortonvilagban, amit Bonnie mindig hasznalt, es felvete azt is, amikor Lilyvel (damon es stefan anyja) talalkozott, amikor megmutatja Damonnek, akkor pedig Damon rajon, hogy az anyjuk el.

Amikor Caroline-nak meghal az anyja akkor kikapcsolja az emberseget, es kenyszeriti Stefant is, hogy kapcsolja is(itt mar ereznek egymas irant valamit) es Damon meg Elena visszahozzak a normalis eletbe az anyjukat, mert csak o kepes Stefannal visszakpcsoltatni az emberseget. Viszont Lily nem egyedul volt bezarva oda, hanem 6 masik idiotaval, akik vampirok boszorkany erovel. Damon boszpiroknak hivja oket :D de amugy eretnekeknek nevezik oket. Na szoval, ezek az eretnekek nagyon veszelyesek, ezert amikor ELena meg Damon elmennek a bortonvilagba Lilyert, akkor nem hozzak el az eretnekeket is, azt modnjak Lilynek, hogy majd visszamennek ertuk, de nem akarnak. Lily ezeket az embereket tartja a csaladjanak, a fiait kb utalja. Ennek a bortonvilagnak van egy kulcsa, emelkedonek hivjak, es Bonie el akarja pusztitani, hogy a vadallatok ne jussanak ki :D Damon ezert ellopja Lilytol az emelkedot, viszont Lily mikor mezt emgtudja, elveszi Damontol a gyogyirt es odaadjaElenanak, mert tudta, hogy Damon nem akarja neki, mert akkor megint ember lesz Elena, ezert odaadja neki inkabb o. ha valamit kihagytam nyugodtan kerdezz:D

2015. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!