Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik film volt?

Ez melyik film volt?

Figyelt kérdés

a sztori az volt hogy egy srácnak a sebei furcsa mód nagyon gyorsan regenerálódnak majd elrabolják. az elrablóról kiderül hogy az anyja és hogy ők valami ősi harcos családból származnak ezért gyógyulnak gyorsan a srác sebei

közben kiderül hogy asszem a keresztesek az ősi ellenségeik és a film végén az is kiderül hogy a srác apja keresztes lovag (harcolnak is egymással)



2015. okt. 18. 21:05
 1/4 KVAZAR ***** válasza:

Jópár éve (10-15) én is láttam, de fogalmam nincs mi a címe. Kiegészítem egy-két dologgal, hátha valakinek beugrik.


Két részes gagyi TV-film, amit szinkronizálva vetítettek egy kereskedelmi csatornán, reklámmal a két rész együtt megvan 4 óra, elég blődnek hat az egész történet.

Jelenben játszódik, a főhős egy huszonéves srác, aki megtudja, hogy egy ~keresztes lovag~ dinasztia sarja.

A párja végig színen van, tán meg kell menteni.

Először az anyja veszi fel vele a kapcsolatot akinek a jobbkeze egy markánsnak szánt negatív karakter emlékezetesen fura hajtincsekkel a homlokán. Ő később egy autót nyitott tetőssé alakít a túldizájnolt karjával.

Mikor ők elviszik magukkal a "tincses" hasba szúrja, másnap már jól lesz, illetve később, rendkívüli regenerálódóképességét prezentálandó, megvágja saját tenyerét, majd az rögtön összeforr.

Hamar kiderül, hogy valójában ez a rend ”gonosz”, és a velük szemben álló, középkori jellegűnek szánt ruhájukon vörös keresztet viselők a pozitív karakterek. Nekik a srác apja a vezérük, ők nem használnak lőfegyvereket, és csak akkor halnak meg, ha dekapitálják őket.

A főhős hamar átáll apuciékhoz, majd amikor őt megölik, a srác lesz a ”vezér” és, mint kiderül, apuci halála előtt megkaparintott kardjának nyelében van egy, valami miatt nagyon fontos bigyó (Fogalmam sincs mi volt az, csak annyit tudok, hogy a film második felének McGuffinja).


Remélem valaki tud közelebbit is, elég régen keresem már.

2015. okt. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam

A templomos lovagok öröksége (Das Blut der Templer)

2015. okt. 20. 17:31
 3/4 A kérdező kommentje:
interneten egyébként hiába kerestem az a szerencsém hogy bátyámnak eszébe jutott a film címe
2015. okt. 20. 17:33
 4/4 KVAZAR ***** válasza:
Köszi! :)
2015. okt. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!