Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket is zavar az új Star...

Titeket is zavar az új Star Wars fekete főszereplője?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert fekete, hanem szimplán nem illik bele az univerzumba az izzadó, gengszter feje....

De a többi színésszel se vagyok igazán meg elégedve. Már a trailerből is látszik, hogy semmi köze nem lesz a filmnek a régiekhez, nincs meg az a hangulata.



2015. okt. 21. 14:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Túl nagy érték volt a Star Wars eredeti trilógiája, egyértelmű, hogy le kellett járatni, az előzmény trilógia még nem bírta meg ölni a régit, folytatni kellett. Az első trilógiát így már szerencsére mindenki elfelejti (én nem fogom), nem illett bele a médiabirodalom "erkölcsi" képébe.
2015. okt. 21. 15:11
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem szimpi nekem sem, de úgy az egész... hááát, szerintem csalódás lesz, de elválik.
2015. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

A főszereplő a csaj, aki a plakát közepén van. (Tipp: mindig az a főszereplő, aki középen áll.)


Egyébként meg miért lógna ki egy fekete szereplő? Nem igazán értem a problémád.

A Star wars eddig is sokszínű társadalmakat mutatott be, egészen a kezdetektől. Nem véletlenül vonultattak fel annyi földönkívüli fajt.


"mert fekete, hanem szimplán nem illik bele az univerzumba az izzadó, gengszter feje...."


Sokkal egyszerűbb, ha magadnak is bevallod, hogy szimplán rasszista vagy. Akkor talán nem sértődsz meg annyira, ha megmondják.

2015. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Aham... Mert Landó az ugye hófehér volt. Az nem zavart?
2015. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Landot szeretem, na erre mit mondasz nagy okos?
2015. okt. 21. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi már, nézd meg a filmet miután bemutatták és aztán ítélkezz.
2015. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Engem is k.rvára zavar.

Néger helyett egy űrlényt is szívesebben látnék!!! :D:D:D

2015. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kovi Körte ***** válasza:
0%
Nem vagyok rasszista,de elvártam volna hogy a többi fojtatása jön.
2015. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért azt hozzá kell tenni, hogy a főszereplők mindig emberek voltak. Chewbaccán meg Yodán kívül kevés idegen fajnak volt befolyása a történeten.
2015. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!