Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ehhez hasonló filmek?

Ehhez hasonló filmek?

Figyelt kérdés

Szaisztok! :)

Olyan filmeket keresek amiben a főszereplő rákos, illetve van benne valami szerelmi szál is. pl.: Most jó, Csillagainkban a hiba, Soha ne hagyj el

Ami még érdekelne, az olyan, ahol a főszereplő kamasz, és esetleg valamilyen betegsége (rák, depresszió, pánikbetegség, öncsonkítás) van. pl.: Öngyilkosok szobája, tizenhárom



2015. okt. 27. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Pl a PS I Love You.


Egyébként nagyon beteges filmes izlésed van. Teljesen tudatosan taszitod magad depresszióba ezekkel a filmekkel, aztán majd csodálkozol ha nem megfelelő az önkifejeződésed avagy a külvilág antiszociálisnak tart. Beteges.

2015. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Love Story
2015. okt. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem az ilyen filmek tetszenek, érdekel ez a téma, nem hinném, hogy baj lenne. ;) Nem ismersz, és nem is tartozik rád, de a zenei ízlésem is ilyen sötét, az öltözködésem is, és eddig senkit nem zavart.
2015. okt. 28. 19:01
 4/14 anonim válasza:
Szerintem sincs ezzel az izléssel semmi gond én is nagyon kedvelem ezeket a fajta filmeket , viszont én se nagyon hallottam ezeken kívűl hasonló jó filmről szóval engem is érdekelne ha valaki tudna mondani :)
2015. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Á! Még eszembe jutott egy jó film: Hallgass a szívedre
2015. okt. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4 Persze hogy szerinted semmi baj nincs ezzel az ízléssel,hiszen ugyanaz az ízlésed mint a kérdezőé. Írj már légyszi valami még nagyobb butaságot. :)


Szóval szerintetek az rendben van ha egy történetben egy nagy nagy szerelemnek egy szivszorongató halál vet véget? És történik ez többnyire fiatalokkal. Ez igy rendben van? Nektek ez tetszik? Akkor könnyesen megmosolyognátok ha veletek történne? Vagy a testvéretekkel,vagy a legjobb baráttal,stb? Olyan éretlen és buta gyerek gondolatvilágotok van hogy az eszméletlen. Látszik hogy még kis hülyegyerekek vagytok akik még nem éltek át igazi borzalmat. Kívánom hogy még az előtt térjetek észhez mielőtt ez megtörténik. Mert meg fog.


Elárulom,a normális ember megnéz egy ilyen filmet,elborzad az emberi múlandóságon, talán elámul milyen szép is a szerelem aztán soha életében nem akar többet ilyen filmeket nézni. Az igazság az,hogy bizonyos szinten Ti érzelmileg aberráltak vagytok. Sajnos. Jobbulást!

2015. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Szerintem te nem irhattal volna ennél nagyobb butaságot. Nem fogom elmagyarázni a miértjét, hogy miért vonzanak ezek a témájú filmek, mert nem rad tartozik. Minden esetre ne hasonlíts össze senkivel, és ne ítélj úgy, hogy nem ismersz. Koszi!
2015. okt. 31. 00:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Na most megirtad a nesze nagy semmit minden érvelés nélkül. :) Gratulálok. Szegénységi bizonyitvány jeles. Csak igy tovább lányok!


Felnőttként remélem emlékezni fogtok rá, milyen szánalmasak vagytok igy kamasz korban, baromi ciki lesz ezekre vissza emlékezni. ;)

2015. okt. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Jézusom utolsó, te vagy a beteg... és ha valami ilyesmi történik a környezetében, és érdekli a téma? Vagy csak történt valami más szörnyűség vele az életében, és ezek a filmek segítenek neki feldolgozni? Ha mondjuk pl. szociális munkásnak tanul, aki rákosoknak segít? Vagy pl. pszichológusnak, és érdekli ki hogy reagál erre a szituációra?


Nem ismered őt, nem tudsz róla semmit, te meg fröcsögsz össze-vissza. Az ízlés pedig mindenki magánügye, épp az a jó benne, hogy mindenkinek más. Te jó ég, én hányszor megkaptam már, hogy milyen pop szenny zenéket hallgatok, ami nem ,,igényes". És? Attól még azt hiszem nem vagyok kevesebb.


Csakis te állítottál ki magadról szegénységi bizonyítványt azzal, hogy így ismeretlenül ítélkezel másokról.

2015. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van egy régebbi film, talán beleillik a témába: Arc (Powder)

[link]

Mondjuk kicsit komolyabb hangvételű és mélyebb gondolatok vannak benne, de szerintem nagyon jó kis film.


A vitátokhoz csak annyit szólnék, hogy szerintem a horrorfilmek kedvelői is aberráltak, mégsem támadja le őket senki, hogy betegek...

2015. nov. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!