Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most ebben az új Narutos...

Most ebben az új Narutos sorozatban a Hyuugak még mindig rabszolgák, vagy azóta jobb lett a helyzetük?

Figyelt kérdés
naruto, hyuuga
2015. okt. 27. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Milyen új sorozat?

Plusz sosem voltak rabszolgák, mindössze az a hagyományuk,hogy van főág és mellékág, és a mellékágnak a főágat kell szolgálnia és védelmeznie.

2015. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akikre billogot égetnek, amivel bármikor kinyírhatják őket a legkisebb megerőltetés nélkül, azok bizony rabszolgák. Indult most valami új mangasorozat, de nem igazán érdekelt. Tudod, a 700. rész folytatásai.
2015. okt. 28. 21:42
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem rabszolgák, hanem a klán mellékága, akik szolgálják és védik őket. De ha szerinted rabszolgák, akkor te is rabszolga is és a kormány az urad, ami akármikor megölhet téged, mert egy jelentéktelen senki vagy számukra.


A manga után a Naruto Gaiden manga indult el. Már annak is vége, és nem tért ki ilyenekre. Annak Sasuke lánya volt a főszereplője.

De gondolom,hogy mivel ez a Hyuuga szokás valszeg már a kezdetek óta jelen van,így vagy nem vagy nagyon nehezen tudnának tenni ellene.

2015. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A kettő nem ugyanaz. A kormány nem ölhet. Nagyon súlyos bűncselekmények esetén még a bírósás sem szabhat ki halálos ítéletet. Szerintem megfertőzött téged a sok összeesküvés-elmélet. Ugye tudod, hogy az illuminátusok nem léteznek?



"A manga után a Naruto Gaiden manga indult el. Már annak is vége"

Alleluja! A Shippuuden utolsó 100 részének szánalmas teljesítménye után már nem akartam azzal szennyezni az agyamat.


"...így vagy nem vagy nagyon nehezen tudnának tenni ellene."

Nem olyan fontos mellékszál, hogy ki$himoney külön foglalkozzon vele. Ha Naruto kölykeinek lett volna Byája még talán, de végülis ki$hi ennél sokkal fontosabb történetszálakat is eltrollkodott.

2015. okt. 28. 22:15
 5/20 A kérdező kommentje:

Upsz... ez ment volna az elejére, de a Wordben maradt...


"Nem rabszolgák, hanem a klán mellékága, akik szolgálják és védik őket."

Ha nem lenne rajtuk az a tetkó, akkor igen. Annak megléte mellett viszont egyértelműen porba tiport önérzetű csicskák.

2015. okt. 28. 22:16
 6/20 anonim ***** válasza:
Naruto lányának van Byakuganja. Elvégre Hinata az anyja.
2015. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tényleg, melyik rész?
2015. okt. 28. 22:26
 8/20 A kérdező kommentje:
Okés. Megvan. Viszont azt nem értem, hogy őt miért nem címkézték fel. Látom, az író nem erőltette meg az összefolyó gondolkodást. Sajnos jellemző rá.
2015. okt. 28. 22:29
 9/20 anonim ***** válasza:
Te nagyon nem vagy képben a Narutoval és úgy okoskodsz,ez a legfelcseszőbb.Na de kezdjük.Hinata lányának azért nincs "tetkója" (valójában az átok pecsét),mert ő a főházhoz tartozik és van a mellékág,akinek a feladata,hogy az élete árán is meg kell védenie a főházba tartozó személyeket.Ez a pecsét tartsa őket ahhoz,hogy ne forduljanak a főház ellen.Nem rabszolgák ők,de ők tekintik magukat annak.Azt hiszik,hogy a főház mindig csesztetni fogja őket és elnyomásba fogja tartani,de szabadon csinálhatnak akármit csak védeni kell őket.A mellékháznak azért igaza van,mert olyan mint egy ketrecbe zárt madár ami sosem repülhet,csak ha meghalnak és így a byakugan is kiég a pecsét miatt.Remélem most már világos?!
2015. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

2007-ben láttam először a sorozatot a Jetixen. Úgyhogy itt te vagy az, aki játssza agyát. Egek, csak nem vagy naretard?


„Hinata lányának azért nincs "tetkója" (valójában az átok pecsét),mert ő a főházhoz tartozik”

Elfelejted, hogy Hanabi lett az örökös. Tehát ha Hinatanak kölyke van azt fel kell (kéne) címkézni. Csak ki$hi erre nem gondolt. Esetleg Naruto megvédhette, mivel félig Uzumaki. Bár ez eddig nem derült ki, és szerintem (legalábbis a Shippuuden eltorzulásából kiindulva) a mangakának ez már túlbonyolítás lenne.


„Nem rabszolgák ők,de ők tekintik magukat annak.”

Ne is haragudj, de ha csak egy olyan tetkóról lenne szó, ami lezárja a golyóikat a haláluk után, akkor csakugyan nem rabszolgák. Csak egy külsőt eltorzító családi rituálén kell átesni, ami az ő érdeküket szolgálja. De ha ez azzal jár, hogy egy távirányítású bombát szerelnek rájuk, amivel bármikor megkínozhatják, megölhetik őket mindenfajta erőlködés nélkül, akkor az már rabszolgaság. Mindegy milyen hosszú a póráz.

De ki$himoney nem részletezte tovább az oldalág dühét, csak megemlítette, hogy ilyen is van, de túl depisek, hogy segítsenek magukon. Neji egy darabig tisztán látott, de vagy a pina hatalmába került, vagy ki$hi csak úgy - poénból - eltrollkodta ezt is. Na és még sok más egyéb szálat is, de ez a kérdés mellékesen jutott csak eszembe.


„Azt hiszik,hogy a főház mindig csesztetni fogja őket és elnyomásba fogja tartani,de szabadon csinálhatnak akármit csak védeni kell őket”

Ez ellentmondás. Hány éves vagy?

Akinek korlátlan hatalma van élet és halál fölött csak arra használja, hogy visszaéljen vele. Nem számít, hogy amúgy milyen jó ember. A hatalom mindenkit megront.

2. A bombatelepítő főcsalád megvédené az oldalágat. Ne felejts el, hogy nekik nincs tetkójuk? Hát én láttam Hiashit, hogy csak megpróbálta volna megmenteni Nejit.


„A mellékháznak azért igaza van,mert olyan mint egy ketrecbe zárt madár ami sosem repülhet”

Ezt hívják raszolgaságnak. Senki sem születik csicskának.

Most poénból: kíváncsi vagyok, hogy szexpiacon mennyit ért egy Hyyuga, aki olyan hirdetést ad fel, hogy „Nőt/férfit keresek magamnak, és ha esetleg gyerekeink lesznek majd átokbillogot égetnek a fejére, amivel a legkisebb erőlködés nélkül megölhető…”

Na ne erőlködj...

2015. okt. 30. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!