Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék egy Stilinski 24-es...

Szeretnék egy Stilinski 24-es pulóvert csináltatni, tudnátok jó képet küldeni hozzá?

Figyelt kérdés
A Teen Wolf-os Stiles Stilinskiről beszélek. A pilisi hátuljába a Stilinski 24 feliratot szeretném rányomtatni, az elejére pedig azt a feliratos képet, hogy Beacon Hills Lacrosse est. 2011. Valaki tudna nekem olyan képet küldeni amit rendesen rá tudok nyomtattatni? (Szeretném ha a háttere piros/bordó lenne!) Előre is köszönöm!

2015. okt. 29. 13:48
 1/1 anonim válasza:

Az elejére nem találtam bordó színű Beacon Hills Lacrosse est. 2011 felíratot csak fehéret :/ [link] Stilinski 24-esből pedig több fajtát is találtam nem tudom melyik felelne meg: 1: [link]

2: [link]

3: [link]


Egyébként Ebay-en vagy Aliexpress-en lehet kapni ilyen pulcsikat. Azt nem tudom pontosan milyen árban de nézd meg ha szeretnéd.

2015. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!