Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvenc Harry...

Nektek ki a kedvenc Harry Potter szereplőtök/szereplőitek? És miért?

Figyelt kérdés
Nekem Luna és Hagrid. Luna azért mert nagyon kedves önzetlen és mert Luna szerintem ez összefoglalja az egészet 😊. Hagrid pedig azért mert ő is önzetlen, segít a bajban, imádja Harryt és mindig segít neki ☺
2015. okt. 29. 13:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10:csak részben van igazad.Tényleg sokminden csak színjáték volt, de Piton ettől függetlenül nem kedvelte Harryt, mert Jamesre emlékeztette.

Nekem Piton a kedvencem, mert elég összetett és kidolgozott karakter, és a modora ellenére szerintem szerethető.

Hatalmas kedvenc Sirius és Remus, Sirius hűséges barát és jó ember, emellett nagyon vicces.Remus nagyon jólelkű, remek tanár és hűséges barát.

Szeretem Lunát, mert nem fél önmagát adni,segítőkész és jólelkű, Hagridot, mert ugyancsak segítőkész és jólelkű, és kiáll azokért, akiket szeret.

Hermionét, mert kiáll amellet, amiben hisz, még akkor is,ha emiatt csúfolták az elején, okos és hűséges barát, akárcsak Ron.

Imádom a Lily-James párost, fanfictionok és a könyvrészletek alapján szerintem el tudjuk képzelni őket, és szerintem nagyszerű emberek voltak:)

Kérdező,naphosszat sorolhatnám még a jó szereplőket (Dobby, Weasley család, Tonks, stb), szerintem borzalmasan nehéz választani közükük, mind elképesztőn jó és kidolgozott szereplői egy elképesztően jó könyvnek:D

2015. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Pitont én is imádom! Meg Siriust és Lunát.
2015. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A kedvecem Dumbledore, mert bölcs, kedves, megértő, jó a humora, nagy tekintélynek örvend, hatalmas varázserővel bír, okos és művelt.

Leginkább emiatt kedveltem meg:

"A döntéseinkben, nem pedig a képességeinkben mutatkozik meg kik is vagyunk valójában."

Ezzel teljes mértékben egyetértek vele és hiszek ebben.

Másrészről, amiért még ő áll hozzám a legközelebb, az az, hogy homoszexuális volt, mivel én is az vagyok.

2015. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Piton. Azért ,mert tudja titkolni az érzéseit, nem kürtöli világgá, hogy melyik oldalon áll. Titokban mindig segít Harry-nek, és örökké hűséges abba az emberbe, akit tudja, hogy soha nem kaphat meg. Igaz, Harry-vel nem bánik igazságosan, de nem is gyűlöli tiszta szívből, mert arra képtelen. Szóval, hogy ne írjak róla egy regényt, én jó embernek gondolom őt.
2015. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Fred és George.

Ők olyan viccesek, és jó fejek!

:DDD

2015. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem Dumbledore,Ginny,McGalagony és Neville.
2015. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sirius Black, Perselus Piton, Remus Lupin, Lily Evans(tudom, hogy kevesett szerepelt, de olvastam a múltjárol)..
2016. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A legeslegjobb Piton! :)

Ő az akiről minden HP könyvben/filmben változott a megalkotott képem. A legkifürkészhetetlenebb személyiség és igazan furcsa mégis jók a gúnyos "beszólásai". Kitartó, mesterien átveri a Nagyurat, okos és ő az aki nélkül nem győzedelmeskedhetett volna a jó oldal...

2016. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Gellert Grindelwald. :)
2017. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Piton: Tökre nem értem Dumbledoret mert korlátozza a hatalmát, ami NEM JO!!!! Viszont akkor a Voldemort is béna mert túl játsza magát ami szintén nem jo!!
2017. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!