Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvencetek a...

Nektek ki a kedvencetek a Harry Potterből? És miért?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hermione, az összes Weasley, és én végülis mindenkit bírtam, csak Harry volt néha nagyon idegesítő, de még őt is bírtam:)
2014. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Piton és Luna. :) De Hermione-t, McGalagonyt meg az ikreket is szerettem.
2014. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Sirius Black

Nem is tudom... már rég láttam ezt a filmet. De vmi miatt szimpi volt ez a szereplő.

2014. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem Hermione mert szinte én is ugyan olyan vagyok mint ő.
2014. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Piton
2014. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Remus: Mert okos, kedves és jót akaró.

Tonks: Mert kedves, érzékeny és vicces.

Bellatrix: Mert bátor, okos és ügyes.

Sirius: Mert vicces, kedves és kalandvágyó.

2014. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

-Weasley ikrek (nagy kedvencek, a könyvben mindig ők csinálják a vicces jeleneteket)

-Remus Lupin

-Sirius Black

-Dobby (nagyon aranyos, a könyvben sokszor szerepel)

A könyv végére sokat változott a vélemények pár szereplőről, pl Piton szimpatikusabb lett, Dumbledort pedig megutáltam. Oliver Woodról, ésCedric Diggoryról, Semaus Finniganről szívesen olvastam volna többet is.

2014. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Dumbledore, Draco, James, Sirius, Neville, Luna, Fred
2014. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok egyet kiemelni.


Hermione Granger, mert végre egy olyan női karakter, aki egyedül is megállja a helyét a világban, intelligens és nem kifejezetten szép külső adottságokkal rendelkezik - legalábbis a könyv szerint.


Luna Lovegood, mert amellett, hogy a Harry Potter sorozat egy más világba repített, Luna továbbvitt egy még ennél is elvontabb, varázslatosabb világba. Szeretem azokat, akiknek megvan a saját kis képzeletbeli birodalmuk, emellett viszont nem felejtett el épeszűn gondolkodni a dolgokról. Intelligens, de nem akar senkinek bizonyítani.


McGalagony, mert tökéletes tanár. Az órái érdekesek, szigorú és objektív a diákokkal szemben, viszont nem feledkezik meg arról, hogy a tananyagon kívül is van élet és figyel a gyerekekre, a lelkivilágukra és a fizikai épségükre.


Weasley szülők, mert kevés pénzzel és sok szeretettel fantasztikus gyerekeket neveltek fel. (Tekintsünk el Percytől.) Mindenkihez szeretettel álltak és mindenből a legjobbat szerették volna kihozni. Megmutatták, hogy a pénz nem a legfontosabb.

És itt megjegyezném, hogy Ron és az ikrek és nagy kedvenceim, hisz humorosak, és nem vesztik el a humorukat még sötétebb időkben sem.


Még sorolhatnám, mondhatnám Lupint, Siriust, Hagridot... De ők nekem annyira specifikusan Harry-re voltak "ráállva", hogy inkább most itt befejezem a kisebb novellámat. :)

2014. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Legjobban Hermionét kedvelem, mert karakterileg vele tudok azonosulni.

De nagyon kedvelem Lunát és Bellatrixot is. :D

2014. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!