Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért egy fekete lesz a star...

Miért egy fekete lesz a star wars 7 főszereplője?

Figyelt kérdés
Szerintem borzalmasan néz ki a csávó egyátalán nem illik a filmbe, főleg nem a főszerepre.

2015. okt. 31. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 be is volt fekete jedi
2015. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja de nem főszereplő, meg nem ilyen orángután fejű.
2015. okt. 31. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Alig láttunk belőle valamit, de te már kijelented, hogy nem illik a filmbe. Gratulálok! Vagy netán neked már megvan az egész film, és láttad hogy nem illett a képbe? :O nem akarod nekem is ideadni? :D


Amúgy szvsz, JJ Abrams nem hülye, biztosan nem hasraütés szerűen választotta őt. Másrészt az igazi főszereplő Daisy Ridley (Rey)

2015. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég fura, h 2015-ben így gondolkozol o.o mert még ha 60 évvel ezelőtt jössz ezzel megértem.

Egy feketét miért ne járhatna át az erő? És miért kéne mindegyik színésznek modell külsejűnek lennie?

Az új SW-n dolgozók tuti nem egy jött-ment színésznek adnak szerepet ebben a filmben. Eléggé valószínű, h hitelesen adja majd a neki osztott szerepet.

2015. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem én irtam az eddigi kérdéseket ki de ugy látom nem csak engem zavar hogy feka a föszereplő.

ha a 2 perces trailerbe zavart akkor a filmbe mégjobban fog.

2015. okt. 31. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Az SW univerzumban sehol nem volt lefektetve, hogy a feketék ott a kisebbséget képviselnék! Sőt a való világban sincs, jelenleg tíz emberből mindössze három tartozik a fehér rasszhoz, és ez az arány a század végére mindössze egy lesz! Tehát tíz emberből egy lesz fehér 2100-ban! Akkor miért várod el, hogy egy filmben, aminek amúgy három központi karaktere lesz, mind a három egy lassan ici-pici kisebbséget jelentő rasszhoz tartozzon?

Azon bezzeg senki nem volt fönnakadva, hogy a klónok mind maori származásúak voltak, de egy afroamerikai az mán' sértés.

R2D2 meg minden filmben szerepel, azt mégcsak nem is élőlény, nem, hogy nem fehér ember.

2015. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!