Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pokémon szakértőők?

Pokémon szakértőők?

Figyelt kérdés
Sziasztok. a pokémon cimü animét néztem gyerekkoromban egy jó ideig. érdekelne mi történt a pokémon animével. gyakorlatilag amikor elment Ash a Johto területre miért nem vihette magával a rendes pokémonjait? mért kellett más pokémonokat fognia? szerintem teljesen jó lett volna ha charizardal, a teknőccel, pikachuval meg az alap pokémonokkal megy.. azok szerethető pokémonok voltak. de ez a mostani dolog, hogy orba szájba firkálgatják a készitők az igénytelenül kidolgozott pokémonokat az kicsit szánalmas.. johtoig néztem az animét. onnantól kezdve hitvány az egész anime
2015. nov. 1. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert az alkotók büdös pénzéhes dögökké váltak.


Nem volt elég nekik 150 Pokémonról szóló dolgokat (plüssök, matricás albumok, stb-stb-stb) eladni és kapni utána a pénzt, hanem mindig újakat és újakat gyártanak. Van már 1000 Pokémon? Nem tudom, lehet. Szörnyű.


A Johto után még volt az, amikor a szigetek között járkáltak. Az már egy másik liga volt, de még abban is ugyanazok a Pokémonok voltak. Ott 4 jelvényt kellett megszereznie és mindig egy vízi Pokémon (Lapras) hátán utaztak.


Aztán hagytam abba a nézését, amikor azután megjelentek az újak.

2015. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát már ELÉGGÉ későn írok,de hátha meglátod:

a pokemon anime egy gameboy-os játék alapján készült,szóval nem az anime készítőit hibáztasd azért mert nem tetszik néhány pokemon,hanem a játék készítőit(be kell vallani,valamelyik tényleg nagyon igénytelen,de ez van)és minden régió (pl.Kanto,Johto)egy-egy új játék új pokemonokkal(pl.Kantoban volt 151 pokemon,Johtoba jött 100 új pokemon,így lett 251...stb),mert a játékok unalmasabbak lettek volna,ha mindig ugyanazt a 151 pokemon kéne elkapni más történetekkel

+Johtoba még elvitte a ,,rendes" és nem volt kötelező,de ő el akart kapni a Johto-ban élő pokemonokból is,majd a liga vége után hazamegy elválik Misty-től és Brock-tól, majd elmegy Hoenn-be,ahova a riválisa, Gary példáját, követve csak pikachut viszi magával ,,vérfrissítőként" ahol más pokemonokat fog,itt Brock visszatér Ash utitársaként az új nő nemű társa pedig May lesz,akivel elmegy a kisöccse is Max,a liga után elmennek Kantoban,ahol Ash legyőzi a ,,Csata Határmezőt",könnyes búcsú, ez ugynígy megy Sinnoh-ban ahol ugyanúgy csak pikachuval indul el,de(csak ha jól tudom) már elkéri a régi pokemonjait Oak Professzortól,itt újra társa lesz Brock,May és Max helyett pedig Dawn megy vele, ugyanez Unovában ahol Brock helyett Cilan,Dawn helyett pedig Iris fog Ash partnere lenni,majd Kalosban(mivel itt már nem működik a ki kit helyettesít rendszer inkább leírom Ash utitársait)Serena,Clemont és Bonnie kísérik hősünket,majd itt a liga után (kin nem találod)könnyes búcsú,majd vérfrissítés kedvéért Ash elmegy Aloa-ba, ahol mivel nincs liga beiratkozik egy iskolába és itt tanul (jelenleg itt tart az anime,mert még ma is fut)


Van néhány dolog, amit nem írtam le,de történek szempontjából eléggé lényegesek:

-May és Dawn lényegesebb szerepet kaptak,mint Misty,ők úgynevezett ,,Pokemon Coordinátorok lesznek" akik pokemon szépségversenyeken harcolnak szallagokért,ahol ötöt összegyűjtenek benevezhetnek a Szallag Kupáért folyó versenyre(kb. olyan mint a pokemon liga)

-Brock (ha jól tudom!)azért nem tart Ash-el Sinnoh után,mert megházasodik

-Ash minden ligát elveszít

-Gary veszít Ash ellen Johtoban,majd abbahagyja a ,,ligázást"(nem hinném,hogy van ilyen szó)

-utazásaik alatt Ash és pikachu kivételével egyedül a Rakéta csapatot nem cserélték le soha, ő nekik azóta szintén változott a csapatuk,de még mindig pikachut akarják

-idézem mondatod:,,szerintem teljesen jó lett volna ha charizardal, a teknőccel, pikachuval meg az alap pokémonokkal megy" mint fent elmondtam a ,,rendes" pokemonjait viszi magával,pikachu mindig vele megy,bulbasaur(tudod ,a kis zöld ,,Dínó"egy maggal a hátán)megtartja,de a többi pokemonjával együtt Oak Professzornál van békebíróként ,squirtle(a teknőc Kantoban van, a régi csapatának (Squirtle Band)segít tüzet oltani, Charizard változó:először megtanul engedelmeskedni Ash-nek,majd Ash otthagyja egy ,,Charizard paradicsomban" hogy megerősödjön,majd két-három harcra visszarepül Ash-hez(régiótol függetlenül),majd Unovában Charizard visszatér Ash csapatába



ezeken kívül mindegyik évadhoz kijött egy-egy film,ami a legendás pokemonokat helyezi központba


és #1-es nemrég (ősszel) kijött pokemon sun&moon nevű játékkal összesen 802 pokemon lett,elég közel tippeltél + a szigetes(amúgy a neve orange islands)Johto előtt volt,nem utánna és mint a kérdezőnek is leírtam(igaz elég későn)nem az anime készítőit kell utálni a pokemonok száma miatt, hanem a játékok készítőit

2016. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom szerintem az alap 150 pokemon eleg volt. Egy kaptafara epult a tobbi.
2016. dec. 26. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!