Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani ezekhez hasonló...

Tudtok mondani ezekhez hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés

Olyasmi sorozatokat keresek,mint a Scream Queens,Pretty Little Liars,Glee.

Tehát olyan sorozatokat,amik tinikről szólnak,esetleg egyetemistákról,amik izgik,általában valami nem mindennapi dolog van benne(pl PLL-ben "A",vagy Scream Queens-ben "Vörös Ördög"),tehát egy személy befolyásolja az egész sorozatot,nem tudjuk,hogy ki ő,és mindenki tudni akarja,ki akarja deríteni.(Mondjuk a Glee-ben nincs ilyen,de ott meg az egész sorozat témája másra épül fel..viszont az is tinikről szól)

Az még nagyon jó lenne,ha sok részük lenne,így nem kell mindig 1 hetet várnom az új részre,hanem tudom folyamatosan nézni :D :)

Köszi előre is ;)



2015. nov. 3. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni,hogy az is jó lenne,ha kicsit ilyen ijesztő..de nem nagyon durván,csak annyira,hogy legyen meg bennem az a "úú,most mi fog történni" érzés :D

Illetve Gossip Girl-t ismerem,szval azt légyszi ne írjátok :)

2015. nov. 3. 21:39
 2/7 anonim ***** válasza:
How to Get Away with Murder
2015. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Internátus


Bár ez nem egy cuki, bűbáj romantika. Viszont izgalmas, egy kicsit misztikus, fordulatos, néhol drámai és ijesztő, viszont nem egy évfolyam készült belőle. Ja és nem csak abbahagyták, hanem be is fejeződött a története.

2015. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még a Faking it tetszene. Nem ijesztő, de eléggé szórakoztató, és tinikről szól. Csak az első két évada van meg (de az kijött már magyarul is), szóval nincs túl sok része, de azért szerintem abszolút megéri megnézni, mert nagyon jó:))
2016. jan. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kínos-Awkward mar vvan belole asszem 4 evad az 5.bol is mar van sok resz nem bubajos gyilkosos csak olyan gimis egyetemes :D
2016. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
The Librarians - per pillanat 2 évad van, de ez fantasy(mágiáról szól az egész-a titkok könyvtára című film "folytatása" úgymond, de baromi jó:D :3) és so-so egfelel az elvárásaidnak, nagyon jó én szeretem:))
2016. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Light as a feather, magyarul Könnyű mint a pehely című sorozat szerintem nagyon tetszene neked!
2019. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!