Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc animétek az...

Mi a kedvenc animétek az ideiek közül?

Figyelt kérdés

Sok anime jelent meg idén, de nem igazán tudom mit lenne érdemes megnézni, párat már megnéztem és tetszett, de jó párnál csalódás ért..

titeket mi ragadott meg és miért?


2015. nov. 5. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Jópárnál csalódás ért? Évek óta az érkező animék 99% hatalmas csalódás, nagyon kevés olyan van amit megéri tényleg megnézni. És itt most nem az agyon dícsért átlagshounenekről beszélek, hanem az igazi értéket képvisel.
2015. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1# ha fizetnél érte akkor jogos lenne amit írtál, de ingyen nézed úgyhogy ne panaszkodj.

A Gangsta nem is rossz az ideiek közül, bár idegesít hogy megint ilyen kiközösítéses a téma. Most kb. crackbabák vannak kiközösítve, ugye milyen realisztikus?

2015. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fizetnél érte? Drágám, azt ugye tudod hogy ezek a TV-ben futnak le, ergo senki sem fizet érte. xD Egyébként van Berserkből BD és DvD kollekcióm is, sőt még a Vagabond mangáért is voltam idióta és kiadtam pár Deákot...


Mellesleg a Gangsta is csak stílusban volt jó, a történetben kimerült a bullshitek tengerében, unalmas volt céltalan, ráadásul értelmes folytatást sem fog kapni, mivel a Stúdió becsődölt a Gangsta után. Inkább volt egy hardcore manga reklám mint anime...


Talán ha megkéne valamit nagyon jelölnöm Kiseijuu, volt értelme, bár egy eléggé lebutított seinen lett, de érdekes témákat dolgoz fel. Mushishi Zoku Shou meg tavalyi...

2015. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amiben én nem tudok csalódni, az a Gintama (2006 óta fut kisebb-nagyobb szünetekkel).

Idei animék közül A Death Parade és a Gakkou Gurashi! volt talán a legegyedibb.

Tetszett még a Shokugeki no Souma és az Ansatsu Kyoushitsu is, nagyon jól elszórakoztam mind a kettőn, és a szereplők is hozzátettek az egészhez, főleg utóbbinál.

Lány létemre tetszett még a Kangoku Gakuen is, nagyon jó vígjáték-szatíra.

Idei szezonból számomra az első a One-Punch Man, már-már Gintama szintű paródia. Abszolút pozitív csalódás volt a Rakudai Kishi no Cavalry, szokásos iskolai-háremes-varázserős cuccnak indult lapos történettel és karakterekkel, de tévedtem, a karakterek szimpatikusak, hárem helyett romantikus, úgyhogy ha így folytatódik, tökéletesen elégedett leszek vele.

Folytatások közül kiemelném a Noragami Aragotót és az Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hent. Mind a kettőnek az első évada ilyen "elmegy" kategóriában volt nálam, de a második évad odatett rendesen.

A Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru és a Subete ga F ni Naru is érdekesnek ígérkezik, utóbbinak nagyon bejön az atmoszférája.

Összességében eddig ez a szezon az, amiben még úgy nem értek csalódások idén, és amiből talán lesznek olyan animék, amikre hónapok múlva is emlékezni fogok (vagy nem akarom kitörölni az emlékezetemből azt, hogy megnéztem:D). Amiben a legjobban csalódtam, az a Chaos Dragon meg a Charlotte volt.

A Gangsta se volt rossz, csak tényleg egy manga reklám lett, főleg így, hogy a stúdió is becsődölt. Hetente egy rész jó volt belőle, de ha most kéne elkezdenem, a felénél megunnám.

2015. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Gangsta nálam mindent vitt. Habár a stúdiócsőd meg hogy pont a végén indultak be a nagybetűs, igazi események... Le vett valamennyit belőle. De karakterek meg történet szempontjából perfekt volt.
2015. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag történetileg 12 rész alatt említésre méltó esemény sem történt, bevezetésnek lehet nevezni, amit elhúztak, ezért is mondtam hogy egy mangareklám volt mintsem anime.
2015. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nisekoi:

Owari no Seraph

Yamada-kun to 7 nin no Majo

AoharuxKikanjuu

Gate😄

Jitsu wa Watashi wa

Junjou Romantica 3

Monster Musume 😍

Overlord

Makura no Danshi

Dance with Devils

Noragami Aragoto

One Punch Man

Owari no Seraph: Nagoyai csata

Assassination Classroom

Death Parade

Kamisama Hajimemashita 2



Amiket meg neztem, de nem lett kedvenc:

Highschool DxD Born

Charlotte

Gangsta.(felbehagytam)

Rokka no Yuusha

Ushio to Tora(ezt is felbehagytam)

Okusama ga Seitokaichou


Miert ragadott meg? Jo kerdesxd

2015. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!