Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvenc szereplőtö...

Nektek ki a kedvenc szereplőtök a Trónok Harcából és miért ő?

Figyelt kérdés
Nekem Sandor Clegane, fogalmam sincs hogy miért ő, de ő már az elejétől szimpatikus volt és a végére kiderült hogy nem is olyan gonosz. Meg Petyr Baelish ő nagyon nagy játékos.

2015. nov. 6. 00:25
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Nekem is Sandor Clegane a kedvencem, van egy stílusa :) A másik akit bírok Tyrion Lannister.
2015. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%

Daenerys, mert belevaló csaj

Khal Drogo, mert szexi, kár, hogy meghalt

Havas Jon, mert jó pasi

Clegane is szimpi, bár nem mint pasi, hanem az egyénisége

2015. nov. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
nekem Tyrion, mert ő a legjobb
2015. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Tyrion és Deanerys, mert a két legjobban megírt karakter. Ráadásul a Tyriont játszó Peter Dinklage zseniális ebben a szerepben, ezért a monológért ( https://www.youtube.com/watch?v=e4Uq8O5ZhUA ) Emmyt érdemelt volna minimum!
2015. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaime, Cersei, Oberyn, Olenna, Főveréb. Nekem eddig az ő alakításaik tetszenek a legjobban. (Ha nem vesszük a könyveket, akkor lehet kicsit más lenne a lista.)
2015. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
Van a Trónok Harcában Sanyi nevű szereplő? Akkor elkezdem nézni mindenképpen!
2015. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
#4 Ezt volt számomra a sorozat eddigi legnagyobb jelenete, és ezért is Tyrion a kedvencem.
2015. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

JOOON FFF**KING SNOOOOOOOOW.


A múltja miatt. Mindenki megveti, mert Ned fattyának hiszik, miközben róla szól az egész sorozat. Szépen lassan mindenkinek le fog esni, hogy ő a ki****o** AZOR AHAI, aki megmenti a valagukat.


Szintén Sandor Clegane. Nagyon kemény stílusa van. Az Aryás részek pedig fenomenálisak. :D


Dany. Ne kérdezzétek, hogy miért. Talán mert bomba nő? Lehet... :D


Ramsey Bolton. Nagyon nehéz karakter, viszont a srác nagyon jól alakítja. Szintén fa**a stílusa van, csak kár, hogy Jon ki fogja fingatni.

2015. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a könyveket is alapul vehetjük, akkor nekem POV karakterek (akik szemszögéből látjuk a történetet) közül:

Barristan Selmy: Ned halálával kb. ő az egyetlen megmaradt becsületes ember. Bár kevés fejezete volt,de én nagyon szerettem látni a vívódását azon,hogy mit tegyeb, mi a helyes és mi nem. Annyira megtetszettek a fejezetei,hogy szerintem ő volt az 5.könyv legjobb POV-ja.

Plusz ő az igazi keménylegény a történetben, mivel párbajban megölte Maelys Blackfyret és így kiirtotta a Blackfyre házat, egyes egyedül belopakodott egy ellenséges katonákkal teli várba,hogy megmentse a királyt, ami sikerült neki és visszafelé menet még megbosszulta egy társa halálát, párbajban megölte Simon Toynet, aki egy törvényenkívüli banda vezetője volt, legyőzte Dunkot lovagi tornán, majd egyszer Rhaegar Targaryent is, kb. lecsicskázta Joffreyt és a Kingsguard/Királyi Testőrség többi tagját egy katonákkal teli teremben, miközben egy városnyi katona szaladgált utána, ő még elment megírni a történetét mielőtt elhagyta a várost, magára uszította Drogont,hogy Danyt védje. Ő a keményfäszú.

Ned Stark: az ő karaktere az egyik kedvencem, plusz részben magam látom benne.

Jon Snow: mert a Fal és Falon túli történetet rajta keresztül látjuk, és szerintem nagyon körülötte öszpontosul a történet.


Nem POV karakterek közül:

Stannis Baratheon: szerintem az összes karakter közül (messze) a legviccesebb. Nagyon kedvelem benne azt,hogy nem lehet tudni,hogy mikor mond valamit komolyan és mikor ironizál.

Tywin Lannister és Sandor Clegane: számomra ők az egyik legembereibb karakterek. Tywin próbál egy követendő és egyben kemény példát mutatni a gyerekeinek,de ő is esendő. A Véreb pedig lényegében próbál életben maradni egy világban, ami kitaszította őt.

2015. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%

Theon. Mindigis szerettem az olyan karaktereket, akiket mások ok nélkül, igazságtalanul gyűlölnek.

https://www.youtube.com/watch?v=Dg4FNX_RhdY

A másik Viserys ugyanezért.

2015. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!