Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvenc szereplőtö...

Nektek ki a kedvenc szereplőtök a Trónok Harcából és miért ő?

Figyelt kérdés
Nekem Sandor Clegane, fogalmam sincs hogy miért ő, de ő már az elejétől szimpatikus volt és a végére kiderült hogy nem is olyan gonosz. Meg Petyr Baelish ő nagyon nagy játékos.

2015. nov. 6. 00:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%
Theont nem ok nélkül lehet gyűlülni...
2015. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
*gyűlölni
2015. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%

Igen aki gyűlöli Theont vagy Viseryst bőven megvan rá az oka.Közölük én csak Viseryst utálom Theont nem.

De a kedvenceim: Tyrion mert egy fantasztikus szereplő,mondhatni a legizgalmasabb neki a története.A másik Arya kb ugyanezért, ő az aki talán a legkeményebb az összes testvér közül.A harmadik pedig Davos mert ő egy igazán becsületes, hűséges és jó ember.

2015. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%

Tyrionnak a legizgalmasabb a története?


Mit szívtál haver?

2015. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Tyrionnak inkább a legemberközelibb a története, ezért tud megfogni, megérinteni
2015. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon "emberközeli" volt mikor beszólt neki egy énekes, ő megölette Bronnal és belefőzték egy levesbe, amit aztán a szegényekkel etettek meg... :D
2015. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%
Hadd döntsem már el NEKEM kinek a legérdekesebb a története ebben a történetben.Köszönöm.
2015. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
ez a Filmek, sorozatok kategória, a Trónok harca filmsorozatról van szó, nem a könyvről
2015. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
Nekem Joffrey volt a kedvencem. Imádtam, hogy mindenkit csicskított! Még a saját családját is! Nagyon beteg figura és a színészi választás csillagos ötös volt. Sajnálom, hogy nem láthatom többé, ahogy másokat terrorizál.
2015. nov. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Renly, Oberyn, Arya.
2015. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!