Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a Nisekoi...

Szerintetek mi lesz a Nisekoi anime vége?

Figyelt kérdés
Kire tippeltek,hogy kivel jön össze a végén? :D
2015. nov. 6. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Manga is már feleslegesen húzza, oly mindegy ki lesz úgy is csalódni fogunk, ötlet jó volt az első pár lány kapcsán, de ez már szánalmas, egysíkú hárem bullshit lett az egészből.
2015. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én igazából csak a második évadnál tartok még,eddig még jó,de van pár dolog ami túlzás,én is alátámasztom.Amúgy egyértelmű,hogy csalódni fognak sokan,mert egyik Chitogenak szurkol,másik Onoderanak mások meg a többi lánynak.Végül csak 1 lányt választ úgy is. Már kíváncsi vagyok mi lesz a vége?Amúgy most hol tart a manga,hanyadik résznél?
2015. nov. 6. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem azért... ez már nagyon nem hiteles erőltetett átlaghárem semmi más. Két lány megjelent hasonló gondokkal, oké, van lehet egy másik fiú akivel összekeverte, de amikor sorozatban a 18. lány jön akinél ez a kulcs-zár probléma van... áh. Komolyan.



A Manga 193nál jár most, de nem igazán éri meg olvasni, első 100 rész szórakoztató volt, sőt még azt is mondom hogy kellően jó, de mára inkább szenvedés és izzadságszag árad az egészből.

2015. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is néztem már,hogy kicsit sok lány van,akinek kulcsa van.Bár ők úgy is feleslegesek,mert csak 2 közül fog eldőlni,hogy ki lesz.Én azt hittem,hogy a húga lesz Onoderának,de már rájöttem,hogy nem,mert láttam pár részt róla.Szóval most Chitogera tippelek.
2015. nov. 6. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bevezetik a többnejűséget, és meg van oldva ez a "kit választ?" probléma.
2015. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az lenne a legnagyobb hülyeség. :D
2015. nov. 7. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nyitják ki a zárat és Raku megtetszik neki. Meg asszem Rakunak meg Onodera is meg ő is. Úgyhogy bonyolult, de azért jó anime.
2015. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is szeretem,de amit te leírtál,azt a részt már láttam.Messze van még,hogy kinyitják a zárat,azért vagyok kíváncsi más véleményére,hogy ki lesz az,akinek a kulcsa nyitja.
2015. nov. 7. 23:22
 9/10 anonim válasza:
Nekem van egy olyan erzesem , hogy Onodera kulcsa nyitja a zarat, de hiaba mert Raku akkor is Chitogeval jon ossze.
2016. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olvasod a mangát?Onodera a "promise girl".Ő az a lány akire visszaemlékszik Raku,ez már biztos.Egyébként olvasd el most a manga részeket,nagyon jók és sajnos mindjárt vége.Amúgy igen,biztos Chitogeval jön össze,ezt már lehet tudni,főleg,hogy Raku azt mondta,hogy nem számít kivel tett ígéretett,ő már döntött kit választ.Szóval most már tuti biztos,hogy Chitoge,sajnos...
2016. jún. 20. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!