Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik jobb odaát...

Szerintetek melyik jobb odaát vagy lost?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lost.
2015. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lost, bár a végére abból is inkább egy túlbonyolított dolog lett. Még az utolsó részekben is több új történetszálat nyitottak, majd lezárták úgy hogy gyakorlatilag semmi értelme neki... vagy is van de a sorozat jórésze értelmetlen lett.
2015. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Lost, bár az Odaátból csak az első évad felét láttam, de annyi elég is volt. Semmi érdekes nem történt, minden rész teljesen ugyanolyan, mondjuk lehet, hogy később beindul a történet, nem tudom, valaki írja meg, ha igen, mert akkor lehet, hogy adok neki mégegy esélyt :D A Lostot viszont imádtam, és szerintem a vége sem volt értelmetlen.
2015. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Odaát az 5. évad végéig jó, onnantól gyenge.
2015. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Supernatural egesz jo, de amikor egy atlagos angyal akkora hatalomra tesz szert, hogy Istennel is erosebb lesz, akkor kicsit unalmassa valik. Ezek utan pedig csinalnak meg 4 szezont, szamomra kicsit mar utlzas. Lostot nem neztem, valahogy sosem kotott le.
2015. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!