Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto kérdés? Valaki elmagyar...

Naruto kérdés? Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a Naruto Shippuudenben Kakashi technikája miért lett Chidoriból Raikiri? Hiszen Sasukénak Kakashi tanította meg még az első részben, viszont Sasuke a Shippuudenben is Chidorinak nevezi? El magyarázná valaki ezt ha lehet spoiler nélkül? Ezért nem akartam felkeresni a wiki-n mert már így is sok mindent tudok előre. Jelenleg a 145. résznél tartok? Ez később derül ki vagy miért?

2015. nov. 8. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Raikiri S-rank ninjutsu,míg a chidori A-rank ninjutsu.Szóval a raikiri jóval erősebb.
2015. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
A Chidori egy gyengébb verziója a Raikirinek. Mikor megtanította Sasukének, akkor az még sokkal gyengébb volt, mint a Shippudenben, így valszegy egyrészt "csak" a Chidorira volt képes, másrészt pedig annál az elnevezésnél maradt később is, plusz a Sharingan lett a fő erőssége.
2015. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aha. Így már más. Lényeges változást nem láttam a Raikiri és a Chidori közt, talán az tűnt fel, hogy mikor Sasuke a Chidorit csinálja akkor jön az a jellegzetes hang.

Amúgy még lenne egy kérdésem, nem szeretnék egy külön kérdést most kiírni. Az hogy van, hogy miután Itachi meghalt és Tobi Sasukét elvitte egy rejtekhelyre, mikor elkezdett Tobi az 'igazi' Itachiról beszélni, Sasuke meg aktiválta a Mangekyou Sharingan-t és használta az Amaterasut. Akkor ha jól láttam Itachi Mangekyou Sharinganja volt. De később már mikor Gyilkos Méh után megy a Taka, akkor már a Mangekyou Sharinganjának olyan 'csillagszerű' alakja van. Akkor még is hogy volt a rejtekhelyi egy szemes Itachi mangekyou sharinganja utána meg hirtelen Sasukenak felébredt a sajátja? Bocs ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam..

2015. nov. 8. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt elmondták benne.

Itachi a halála előtt megbökte Sasuke homlokát. Ezzel a bökéssel kb. aktiválta rajta a saját Mangekyou Sharinganját vagy nem tudom pontosabban mondani. A lényeg,hogy Itachi nem akarta,hogy Sasuke megtudja az igazat, mert tudta,hogy akkor Sasuke nem nyugodna és bosszúra szomjazna. És mivel Tobi volt az egyetlen, aki ezt elmondhatta neki és tudta hogy Tobi értük fog menni, ezért mikor halála előtt megbökte Sasuke homlokát, akkor átadta az ereje egy részét. Úgy adta át, úgy állította be,hogy ha Sasuke lát egy Sharingant -akárkiét-, akkor aktiválódik Itachi Mangekyou Sharinganja és az automatikusan aktiválja az Amaterasut. Mert gondolta Itachi,hogy Tobi felfogja magát fedni Sasuke előtt, így Sasuke megfogja látni Tobi Sharinganját. És ennek hatására aktiválódik az, amit Itachi átadott, felgyújtja Tobit és az meghal.

2015. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ugye Tobi túlélte, elmondta Sasukének az igazat, és ezután ébredt fel Sasuke saját Mangekyou Sharinganja.
2015. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz!

Hát mit szóljak elèg hamar átültette a szemèt :'D

2015. nov. 8. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ültette át. Csak egyszeri használatra aktiválta rajta a saját Mangekyou Sharinganját az Amaterasuval.
2015. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igy már èrthető..
2015. nov. 8. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!