Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a The...

Mi a véleményetek a The Walking Dead 6. évadáról?

Figyelt kérdés

Csak szerintem lett unalmasan vontatott?

Kapnak egy új, teljesen ismeretlen ellenséget, akik több embert öltek meg, mint a zombik összesen. Ennek végeredménye, hogy MEGINT menekülniük kell a biztonságos bázisról és "kóborolnak" -.-


Véleményeket és kort légyszi :)



2015. nov. 8. 18:08
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem jó úgy összességében, igaz van egy pár rész ami vontatott, de azért voltak jók is. Meg arra lehetett számítani, hogy nem fognak ott lenni végig ahol most a házak vannak, valószínű hogy az is le lesz rombolva és muszáj lesz tovább állniuk. Ha végig ott lennének és csak élnének boldogan akkor nem lenne izgi kell, hogy valami történjen. Lesz még egy jó pár évad olvastam, hogy állítólag 12 évados lesz, de nem kizárt, hogy 15 évados legyen. 22F

2015. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"valószínű hogy az is le lesz rombolva és muszáj lesz tovább állniuk."


Igen, mint ahogy az elmúlt évadok mindegyikében.


Nem tudom, hogy a képregénybe mi van. Azt nem olvastam, de a sorozat számomra is kissé kezd vontatottá váni ( már azzá vált ). Persze nézni fogom mert érdekel a szereplők sorsa, de azért remélem lesz egy kis változatosság is a történetben.


17/F

2015. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a 4. évad eleje volt nagyon unalmas, főleg az a 2 rész ami a kormányzóról szólt, az volt a "holt pont", de az után már tetszett végig :)
2015. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez majd úgy lesz jó, mikor már végig néztük az egészet. Most kínszenvedés. Értem én, hogy kell ez, meg így minden meglesz de basszus akkor is.


Szerintem ez így elég gáz, hogy annak az egy nyomorult napnak az eseményeit elnyújtják, mint a rétes tésztát meg még ilyen fillert is kaptuk bele, hogy aszondja Morgan, hogy képezte ki magát néhány hónap alatt aikido mesterré, holott egy olyan valaki oktatta, aki maga is csak tanuló volt... Na nem baj, Morgan olyan szintre jutott pár hónap alatt, mint más egy élete munkájával... (Arról nem beszélve, hogy 6 év aikido után mikor meghajoltak egymással szemben csak annyit gondoltam, hogy ez meg mi a fäszom, mert nem aikido az biztos..)


Basszus az évad első fele durván egy napot fog kb felölelni. Ugye a kövi rész lesz a Daryles elrablós és a hetedik részben fog kiderülni, hogy akkor Glenn drága hogy is menekült meg. A 8. rész meg már mid-season finale, téli szünet van utána...


Olyan ez, mint az ötödik évadban a kórházas rész. Mikor néztem úgy voltam vele, hogy ki a szart érdekel a kórház meg Beth nyomorúsága a kórházban? Utólag persze így már jó, hogy na ilyen is volt, ezt is tudjuk, hogy mások Atalantában hogy éltek túl, mire voltak berendezkedve stb. De akkor egyszerűen szar volt.


A Glenn dolog meg kicsit olyan, hogy bár tudodm, hogy nem halt meg, és annak a résznek a végén majd megőrültem, hogy gyerünk mutassák már hogy menekült meg, de őszintén szólva már ott tartok, hogy egyáltalán nem is érdekel az egész. Kb. mint a második évadban, mikor Sophia eltűnt. Egy idő után már leszartam, hogy él-e vagy mi történhetett pontosan, csak haladjunk már...

2015. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!