Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány százalék esély van rá,...

Hány százalék esély van rá, hogy Charizard visszatér Ashhez a pokemon XYZ-ben?

Figyelt kérdés
Szerintem nem sok.

2015. nov. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok. Az már új terep, új régió. A régi pokémonok nem hiszem, hogy visszatérnek. A jhoto ligába visszatért, szerintem ennyi elég is volt.
2015. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Unovába is visszatért.
2015. nov. 10. 21:04
 3/3 Attila.86. válasza:

Üdv

Én azért nem vetném el , hogy fel tűnik majd

1. Mert mindig a remény hal meg utoljára

2 Satoshinak csak (ha jól számolom ) 5 pokémonja van , és a ligában való induláshoz 6 kell , szóval sanszos hogy kellesz majd még egy pokémon , ha elérkezünk a bajnokság nyitásához

3. Igaz hogy csak simán Lizardon fel tűnés már lerágott csont lenne

Hiszen már jó párszor elő került korábban , és mint tudjuk ugyan azt többször elsütni , nem éppen jó őtlet


De mint láthattuk Mega lizardon (charizard ) x benne van a xy-z ben , de y még nem tűnt fel

Az ép tippem szerint Satoshi Lizardonja lesz a y , így mindjárt tartogat majd érdekességet a feltűnése

2016. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!