Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az odaát címü...

Szerintetek az odaát címü sorozat benne van a legjobb top 10 ben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első évadok Supernaturalja talán, de a mostaniaké nagyon nincs.
2015. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a maga kategóriájában. Kategóriától függetlenül különösebb gondolkodás nélkül meg tudnék nevezni 10 sorozatot, ami jobb. Ha masszívan nekiülnék listát készíteni, bizonyára még többet is.
2015. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem az első pár évadja lekötött, de utána pár rész után ráuntam, mert elgagyisodott. Mint a Vámpírnaplók. Annak is lekötött pár évadja,de ma már nézze e fene :)


De még ha a legjobb korszakát is nézem az Odaátnak, akkor is tudnék írni 10 sorozatot, amit jobbnak tartok ha elgondolkodnék rajta.

2015. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első évadok voltak jók akkor még nem volt ez a boszorkányosdi, meg Crowleys baromság. Régen beraktam volna a top 10 közé, de most már nem. Jobban szeretem az elején mindig volt egy ügyük, és mindig sikerült megoldani általában. Régen sokkal több olyan rész volt amibe ilyen családoknak stb. segítettek. Most meg már alig van olyan rész csak Crowleyról szól meg Castielről meg a boszorkány mamiról.
2015. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam biztos nem.
2015. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!