Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kis herceg mozifilmnek...

A kis herceg mozifilmnek ugyanaz a vége, mint a könyvnek?

Figyelt kérdés
Kisgyerekkel mennék (7éves) és nem tudom, hogy érdemes-e elvinni, szomorkás lesz, mint a könyv, vagy a gyerekek miatt happy end a vége?
2015. nov. 13. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A film végén feltámad.
2015. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem, nekem tetszett, de szerintem egyáltalán nem gyerekeknek szóló film. Volt körülöttünk is pár, már a felétől csak azt kérdezgették, hogy mikor lesz már vége. Igazából a könyv csak egy része a filmnek, 21. századi kontextusba helyezték, sokkal több jelenet szól a mai világ embertelenségéről, mint magáról a kis hercegről.
2015. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy inkább gyerek nélkül kellene megnéznem?

és végül mi lesz a vége? Más, mint a könyv?

2015. nov. 13. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerettörténetbe tették, aztán a végén összefonódik a keret és az eredeti történet némi izgalom és amolyan 21. századi happy end keretében. Ha szeretnéd, üzenetben elmesélem, de itt nem akarok spoilert kitenni, nem mindenki szereti előre tudni, miről szól egy film. :)
2015. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, én nem bánom, ha elküldöd a történetet és köszönöm előre is!
2015. nov. 13. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!