Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogy vagytok ezzel ( Star...

Ti hogy vagytok ezzel ( Star Wars )?

Figyelt kérdés

Amikor először meghallottam, hogy lesz 7. rész, főleg, hogy a Disney megvette a jogokat, azt mondtam, hogy teljesen elfogják rontani a Star warsot.

Viszont, mikor megláttam az előzeteseket,( meg utánaolvastam dolgoknak) minden kétdségem elszállt, és mostmár úgy gondolom, hogy nagyon király lesz....

TI hogy vagytok/ voltatok ezzel?



2015. nov. 13. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda a Star warsért. Szóval hidegen hagy. De persze attól még remélem, hogy jó lesz.
2015. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezt a Disney rinyát. Hollywood egyik legnagyobb stúdiója, a céljuk a profit, ami mindenképpen meglesz mert Star Wars. Az a kérdés, hogy mennyi, ez pedig a kritikákon fog múlni, amik a vetítés előtt kint lesznek, tehát nyilván az a cél, hogy minél jobb legyen.

Ami miatt aggódnék az Abrams. Nem is értem, nem volt elég, hogy a Star Trek-et egy ostoba young adult szemétté silányította?

2015. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jólvan, mostmár én is úgy gondolom, hogy ez a ,, Jaj, dehát Disney" -zés hülyeség, meghát ők is tudják, hogy nem szabad hibázniuk...
2015. nov. 13. 19:41
 4/13 anonim ***** válasza:

A Disney-nek csak annyi köze van a filmhez (és elkövetkezendő filmekhez), hogy ő a tulaj, és pénzügyi hátteret biztosít. Másba nem szól bele.


Abrams miatt sem kell aggódni, szerintem semmi baj nem volt az új Star Trek filmekkel

2015. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy nem volt Star Trek valóban nem. Egy űrakciófilmnek közepes volt, csak a Star Trek nem erről szólt.
2015. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy jó lesz"de mivel Disney"a csatajelenetek nem lesznek olyan jók és emellett Yoda,Obi-van nem lesznek benne de lehet hogy igen,mert Anakin szelleme benne van úgyhogy nagyon-nagyon remélem hogy jó lesz.Ha nem Dec.18.-át a Star Wars bukása napjának fogjuk hívni!
2015. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Honnan veszed, hogy benne van Anakin szelleme?
2015. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Benne volt a legelső előzetesben
2015. nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: Abban aztán nem volt benne. Nem lehet, hogy te ezt láttad?


https://www.youtube.com/watch?v=v93Jh6JNBng


Ez egy manipulált trailer, egyfajta gúny George Lucasra irányulva. Egész pontosan egy félő elképzelés, hogy vajon mi történne, ha ő rendezné a filmet. A belerakott extrák mind a klasszikus trilógia felújításai közül lettek átemelve.

2015. nov. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De,ezt láttam.
2015. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!