Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogy vagytok ezzel ( Star...

Ti hogy vagytok ezzel ( Star Wars )?

Figyelt kérdés

Amikor először meghallottam, hogy lesz 7. rész, főleg, hogy a Disney megvette a jogokat, azt mondtam, hogy teljesen elfogják rontani a Star warsot.

Viszont, mikor megláttam az előzeteseket,( meg utánaolvastam dolgoknak) minden kétdségem elszállt, és mostmár úgy gondolom, hogy nagyon király lesz....

TI hogy vagytok/ voltatok ezzel?



2015. nov. 13. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10: Lényeg -mint írom-, hogy ez egy félig fake trailer. Az igazi első előzetes ez:


[link]


A hetedik részben nem lesz benne Anakin semmilyen formában. A nyolcadik részt illetően már olvastam valahol pletykákat, hogy valamiképpen bele szeretnék rakni. Nos, ne legyen úgy! Vagy ha mégis, semmiképp se Hayden játssza!

2015. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az előzetesek alapján nagyon jó lesz. Csak túl van hype-olva egy kicsit, aztán lehet hogy közbe egy nagy csalódás lesz, bár akkor az emberek leigáznák a Disney-t az is biztos. A hpye-ot is megértem körülette, mert még is csak egy kiemelkedő filmről van szó. Úgy hogy jó lesz.
2015. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
jó lett a film skacok. nem kell fosni :D
2015. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!