Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Disney hercegnőtök?

Ki a kedvenc Disney hercegnőtök?

Figyelt kérdés
A mesékben nem mindegyik hercegnő a származása szerint (pl. Belle, Hamupipőke, Mullan), de hivatalosan ők is Disney hercegnőnek számítanak. :) Külsőleg, stílusra, énekhangra melyik a kedvencetek? (Többet is mondhattok, fiúk és lányok is írhatnak. Ha tehetitek életkort is adjátok meg, köszi. ;)

2015. nov. 15. 19:08
1 2 3
 11/25 Janka12 válasza:

Ha egy toplistát kéne felállítanom, a következő lenne:

1. Ariel, mert én is sellő voltam előző életemben ;)

2. Aranyhaj, mert a mese nagyon jól ki van találva

3. Mulán, mert (ez most furcsa lesz) azt bírom egy filmben, ha egy ember szenved, merz halálosan megsebesül...igen...ennyi...XD

4. Merida, mert imádom Skóciát és a csajszi haját

5. Jázmin, mert rég láttam a mesét és egy kicsit homályos nekem

6. Hamupipőke, mert bírom a tündérkertészgatyát benne :)

7. Csipkerózsika, mert annyira azért nem jó

8. Hófehérke, mert mostmár nem annyira jó (habár egy quiz szerint Hófehérke lennék)

9. Tiana...mi a baja a csajnak, hogy békákat csókolgat?

10. Elza, mert annyiszor láttam (egy nap 3szor), hogy meguntam.

Figyelmeztetek mindenkit, hogy olyanokat írtam le, akiket ismerek.

(Pl.: ki az az Anasztázia?)

2015. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az élők a kedvenceim
2016. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23 éves koromra pont ma néztem meg a Csipkerózsikát, s mondhatom, ő lett a kedvencem.
2016. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Elsa (L)
2016. márc. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Fiona, Aranyhaj, Elsa
2016. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ja és Merida
2016. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az Anasztázia nem Disney, hanem 20th century fox mese, de ezt gyakran eltévesztik. Viszont az, hogy Fionát Disneynek tituláljátok, az már fáj. A Shrek Dream Works

:D


Az én kedvenceim Mulan, Pocahontas, Belle, Elsa, Kida, valamint Megara és Esmeralda, habár ők nem hercegnők, de azért fontos női karakterek.

2016. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Venellope ( Rontó Ralph), mert megtanít arra, hogy fogadd el önmagad, küzdj az álmaidért és, hogy az emberek gyakran azt közösítik ki aki a legkedveltebb.
2016. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

külső, stílus: Merida

énekhang: Megara, Giselle, Anna

történet: Mulan, Belle, Aranyhaj, Alíz (nem tudom, hogy hercegnőnek számít-e, de disney)

2016. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Leia. Hiába írta valaki h nem is "diznihercegnő" de mivel hercegnő is,most már disney is,ő a kedvenc.

A "normálisak közül pedig bár a dreamworks öt jobban szeretem,talán Merida,Aranyhaj,Jane,Mulan,és Nala. Nemtudom hogy ő Hercegnőnek számít e ebben az értelemben,de mivel Szimba a trónörökös ő meg a felesége vagy barátnője mittudomén gyakorlatilag hercegnő/királynő.

2016. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!