Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Disney hercegnőtök?

Ki a kedvenc Disney hercegnőtök?

Figyelt kérdés
A mesékben nem mindegyik hercegnő a származása szerint (pl. Belle, Hamupipőke, Mullan), de hivatalosan ők is Disney hercegnőnek számítanak. :) Külsőleg, stílusra, énekhangra melyik a kedvencetek? (Többet is mondhattok, fiúk és lányok is írhatnak. Ha tehetitek életkort is adjátok meg, köszi. ;)

2015. nov. 15. 19:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hamupipőke volt,de utána Csipkerózsika,Aranyhaj,Csipkerózsika,Elza ,Csipkerózsika,Anasztázia de a végső döntés:.

Csipkerózsika

2019. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Azok közül akiket ismerek, talán Ariel, olyan kis cuki, életvidám, szép is, őt nagyon szeretem, a legszebb talán Jázmin, őt is szeretem.

Hófehérke enyhén szólva k*rvás, piros rúzs, fekete haj, na meg az a sok törpe :D Hamupipő is aranyos, de az a sztori nekem túlságosan giccs. Belle és Csipkerózsika random, Pocahontas különleges, a többit pedig még sosem láttam, mert nekem túl új (aranyhal, Merida, Tiana, Milan.. stb) de tök jó, hogy különböző nemzetiségű/kinézetű Disney királynők vannak, mert ez is azt mutatja, hogy bárki lehet szép, kedves, vagy akármég királylány is.


1. Ariel

2. Jázmin

3. Hamupipő

4. Belle

5. Hófehérke

6. Csipkerózsika

7. Az összes többi.


És igaz, hogy nem a Disney de Fionát nagyon szeretem a Shrekből, bár ő inkább olyan mint egy “királynő paródia” mivel magában hordozza az összes királynős vonást és vannak allűrjei, viszont emellé nagyon vicces és jól beint a rongyrázó kis Disney hercegnőknek, azzal, hogy ő a Szerelmet választja és Ogre marad 😂

2019. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
*Aranyhaj *Mulan (bocsi elírtam)
2019. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Csipkerózsika de most hogx megnéztem tegnap a Hamupipőke 2,3-at

Válasz:



Hamupipőke

2019. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 jdfGabrella ***** válasza:
Mulan, Elsa a jégvarázsból, Ariel a késhableány.
2019. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!