Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem van a maszk...

Csak szerintem van a maszk alatt Kakashi volt társa a Narutoban?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget mondok,de 1 szeme van csak kint a maszk alatt és az is Sharingan,a másikat meg ugye Kakashinak adta.Amúgy a legösszefüggőbb szerintem az,hogy mikor Kakashi használta Deidara ellen azt a jutsut,hogy átteszi másik dimenzióba,az úgy néz ki mint Tobi teleportáló jutsuja.Szóval nagy az esély rá. Tudom,hogy megnézhetném googlen,de nem baj ha ti is leírjátok,ha egyáltalán ő az.
2015. nov. 17. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom vagy 3 évvel le vagy maradva... nagyjából akkor derült ki az a "hatalmas" forudlat (amit egyébként lehetett tudni 8 éve...) hogy Tobi igazából Obito, nem Madara.
2015. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudod,nem mindenki kezd el egyszerre nézni egy animet.Azt gondoltam,hogy nem Madara,de azért sokan nem vették észre hogy Obito az,pedig elég egyértelmű.
2015. nov. 17. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy egyértelmű volt, mikor megvillantotta a Sharingant az Itachi vs. Sasuke előtt már akkor biztosra lehetett tudni hogy Obito az. De már Obito megjelenésével (kakashi flasback volt) is sokan sejtették hogy valamiért bele van rakva. Nem véltelenül van rakás 2008 körüli Fanart vele, akatasukisként, bár készültek akkor marhaságok is mint hogy a Kurama-Naruto is az lesz....
2015. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!