Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Teen Wolf c. sorozatot...

A Teen Wolf c. sorozatot hogyan jobb nézni: eredeti nyelven (angolul) vagy szinkronosan? Mennyit ront rajta a szinkron?

Figyelt kérdés

Most szeretnék nekiállni ennek a sorozatnak, de nem tudom, hogyan töltsem le, eredeti angol nyelven, vagy nézhetem nyugodtan szinkronnal is? Szívesen nézek sorozatokat angolul, de ha jó minőségű szinkron van hozzá, akkor úgy is jó. :)

Egyáltalán meddig van leszinkronizálva? Igazából csak egyféleképpen szeretném nézni, és azon a nyelven elkezdeni, amelyiket végig is tudom nézni, mert később számomra nagyon zavaró, ha már megszoktam a karakterek hangját és utána mégis másik nyelven kell őket hallgatni.



2015. nov. 20. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk én feliratosan, hang nélkül kezdtem, hogy elképzelhessem a hangjaikat, de nem jött be és most szinkronosan nézem. Végig lesz szinkronos. :D
2015. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az 5. évadnak is lesz szinkronja?
2015. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!