Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 3D film aminek tényleg jó...

Odon GT kérdése:

3D film aminek tényleg jó térhatása van? pls írjattok párat amit már látattok, és biztos jó!

Figyelt kérdés

milyen a 3d-je? aktív szemüvegem van,samsung UE 6400-as

pls írjatok mert keresek 3d-s filmeket de eddig 1x sem láttam normálisat ami tényleg életszerű,élethű lenne..

előre is köszönöm szépen a segítségeteteket!

de talán 1 filmet most jutt eszemben a "journey to the center.." című filmet amit láttam és jó is volt a 3d-je annak ellenére hogy nem is aktívra találták ki hanem paszív szemüvegre! :)



2015. nov. 21. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

karib tenger kalózai 4

az örök élet forrása vagy mi.

Amúgy meg Szórakozás - Filmek, sorozatok és előbb kapsz választ.

2015. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bob212 válasza:

Helyesírás pls

"írjattok" "látattok" "jutt" "most jutt eszembeN"

2015. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

AVATAR.


MEGAAGY


ANYÁT A MARSRA


VERDÁK stb.

2015. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:

Szerintem mielőtt keresgélsz néznivalót előbb kicsit tanulmányozd a 3D-s szemüvegek technológiáját mert a tiedhez is adtak némi kezelési útmutatót.

Megjegyzem a komplett filmeket bemutató mozik 3D-s szemüvegei is különböznek a film technikája szerint.

A Samsung TV.-d is felkínál jobb-bal cserét.

Különben a macera végett nem lett akkora világszám a 3D.

2015. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!