Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hotel transylania 2 filmről...

Hotel transylania 2 filmről vélemények? (Lentl

Figyelt kérdés

16f

Nekem viccesebb volt mint az első része :D sok humor,izgalom..



2015. nov. 22. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kissé la volt lapulva szerintem, nem tudom... Az eleje még jó volt, de a karakterek el voltak húzva, és a vége erőltetett volt. Most komolyan, a Kissrácnak rögtön kinőnek a vámpírfogai mikor meglátja, hogy a barátja veszélyben van. Ez annyira egyértelmű volt. Kiszámítható volt. És az, hogy miután átváltozik vámpírrá, rögtön bunyózik, karatézik és szuperereje lesz, pedig alig másfél nappal előtte még normálisan táncolni sem tudott.

Ezektől eltekintve, aranyos volt, de a favorit az egyes marad.

2015. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van a baratnő-vámpírban! De valaszolj kérdésemre!

Mavis john miért nem lettek öregebbek egy picivel, szerinted? Ja meg a drakula grof is..n

Egyébként nekem ez szuperebb volt mint az első :)

Írjvissza!

2015. nov. 24. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Mavis és Drak azért nem lettek öregebbek, hisz már Mavis is túl van a 180-on és mégse látszott az első részben, akkor nem hinném, hogy pont ez a 1 év (kb szerintem annyi lehet) fog meglátszódni rajtuk. John-on látszodni nem látszódik, de szerintem szintén csak a rövid idő miatt, hisz az emberek se öregednek olyan gyorsan. De karakterfejlődés kifejezetten észrevehető. Főleg Mavis-en. Megkomolyodott és teljesen úgy viselkedik (majdnem teljesen) mint egy igazi anya.John már ás helyzet. Az ő karaktere mindig is az a lélekben fiatal szereplő marad, aki kicsit az infantiliskedéseivel lesz jó apa, de ezek mellett jól ábrázolták személyében az apai vonások megjelenését.Neked melyik volt a kedvenc részed belőle?

#1es voltam

2015. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!