Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsban Jabbának...

A Star Warsban Jabbának honnan van annyi pénze?

Figyelt kérdés
Hogyha hutt ősei voltak, mit tudtak tenni, hogy leszármazottjak ilyen vagyonosak lettek?

2015. nov. 25. 16:38
 1/8 anonim válasza:
orgazda
2015. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csempészet, Han is tartozott neki mert "elszórta az árut ha meglátott egy finánchajót" :)
2015. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A huttok a peremvidéken elég nagy befolyásra tettek szert, több hiperűr útvonal is a kezükben volt különböző zsoldosként használt fajok révén. A fő foglalkozásuk az alvilági üzelmek, csempészet, rabszolga kereskedelem űzése volt, amiből megszedték magukat. Plusz olyan dolgok, mint az évezredes hosszban mért élettartam, klán összefonódás ami a külső fenyegetés ellen védelmet adhatott mind segített, hogy a felnövő élelmes hutt pl. Jabba hatalmi bázist építhessen ki egy-egy területen.
2015. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy huttológus van köztünk :)

Boshka!

2015. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amit leírtatok, mind tudtam, csak a kezdetekkor, hogyan lett pénzük egyáltalán zsoldosra? Volt köztük egy feltaláló, aki eladta a találmányát, és biztosította leszármazottjai jövőjét? Mert gondolom nem fizikai munkát végeztek, vagy de?Azt se gondolom, hogy sportversenyeken nyertek pénzt. Megnyerték a Galaktikus lottót? Ezt nem értem. Most légyszi így, hogy pontosítottam a kérdést, légyszi válaszljatok!
2015. nov. 26. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos: a kezdőtőkéjük nem abból származott, hogy megnyerték a Tatooine-i szépségversenyt. Szerintem az elején is gazemberkedtek, bár nem voltam jelen szóval ez csak egy tipp :)
2015. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak az itt-ott olvasott infók alapján tudom megtippelni ezt a részét de:

korán ott voltak az űrbizniszben:D Magyarul aránylag korán képesek voltak űrutazni, így egyrészt túlélték az otthonviláguk pusztulását, másrészt megvolt a technika. Az egyik zsoldosként használt fajuk például egy xezer évvel ezelőtti elnyomó megdöntése miatt szolgálja a huttokat.

2015. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert hivatásos maffiák a huttok
2015. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!