Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Hamuváros?

Miről szól a Hamuváros?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy városról ami hamuból van.
2015. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én csak a csontvárost olvastam és láttam a többit még nem de ha jól tudom valami olyasmi van benne hogy Clary (mert hülye) Simont válassza Jace helyett gondolom már utánna jártál a neten de azért ezt elküldöm és engem is érdekelne az egész történet


Clary Fray másra sem vágyik, csak hogy végre ismét normális életet élhessen. De vajon mi számít normálisnak, ha valaki démonokat pusztító Árnyvadász, az édesanyja varázslattal előidézett kómában fekszik, és egyszerre vérfarkasok, vámpírok meg tündérek nyüzsögnek körülötte? Clary szívesen töltene több időt legjobb barátjával, Simonnal, csakhogy az Árnyvadászoktól nem szabadulhat - főleg nem jóképű, ámde bosszantó, újonnan megtalált bátyjától, Jace-től. Clary csakis úgy segíthet édesanyján, ha felkutatja a rossz útra tért Árnyvadászt, Valentine-t, aki talán őrült, bizonyosan gonosz - ráadásul az édesapja. Amikor a Végzet Ereklyéi közül a másodikat is ellopják, a félelmetes Inkvizítor Jace-t gyanúsítja. Lehet, hogy a fiú tényleg elárul mindent, amiben hitt, és az apja mellé áll?


Remélem tudtam segíteni de szerintem már ezt megtaláltad!

2015. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi , utána olvastam :D hát Clary tényleg hülye..
2015. dec. 1. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Clary tenyleg megprobalja simonnal, de aztan rajonnek h ez nem megy es szetmennek. Simon vampir lesz egyebkent.

Clary es jace is sokat szenvednek, amiota megtudtak hogy testverek es nem lehetnek egyutt. Amikor Jace azt akarja h jarjanak, mert ot nem redekli masok velemenye, clary nemet mond, es finoman kozli h masok undoritonak talaljak az erzeseiket, es o nem tudja hogy igazuk van-e vagy sem. Vegul Clary ugy dont, hogy belemegy, de Jace gyorsabb es kozli, hogy uigaza van, es nem gondolhatnak csak magukra.

Ez asz erelmi szál.

2016. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!