Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Skins 4. évad ennyi volt?

Skins 4. évad ennyi volt?

Figyelt kérdés

Megnéztem a Skins 4. évadát, de nem értem a végét. Freddy meghal? Milyen befejezés ez?

Valaki értette a lényeget?


2010. márc. 22. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Spoilereke tartalmaz az írásom, szóval aki még nem látta, de meg akarja nézni az ne olvassa.


Nagyon úgy néz ki, hogy ennyi volt. Igen, Freddie meghal és Cook bosszút áll, de nem tudni, hogy megöli-e Fostert, vagy Foster öli meg őt. Aztán azt se tudni, hogy utána mi lesz, elviszik-e Cookot a rendőrök, vagy nem? Panda és Thomas megy a Harvardra. Katie, JJ, Effy istentudja hová megy. Emily meg Naomi pedig elutaznak. Jól elb*szták az írók az egészet...

2010. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát nem szerintem is...................................

5. évad? új szereplők? szerinted lesz?

2010. márc. 22. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen lesz 5. évad és új szereplők lesznek benne megint. =)
2010. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem a 3. és a 4. évad volt a kedvencem és szerintem is rossz befejezés, az 5.évadot ugyanezekkel a szereplőkkel kellett volna befejezniük
2011. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A befejezés egy nagy kupac lószar. Én annyira felcsesztem az agyam rajta, hogy az utolsó részt már majdnem kinyomtam de csak azért is megnéztem hogy most mi a tököm lesz. Nagyon elkurelták. Az egyetlen normális karaktert kinyírni? De most már értem a világot. Azért nincsenek ilyen helyes őszintén szerelmes jószívű férfiak mert a pszihopaták az összeset agyonbaszták baseboll ütővel.
2011. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!