Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet, hogy a Saul fia helyett...

Lehet, hogy a Saul fia helyett a Félvilágot kellett volna jelölnünk az Oscar díjra?

Figyelt kérdés
A kritikák most egyöntetűen pozitívak a Félvilággal kapcsolatban, míg ez nem volt így a másik filmmel kapcsolatban.
2015. dec. 12. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mi döntjük el, hogy mi lesz jelölve..
2015. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden ország azt nevez, amit akar. Nem tudom hallottál-e róla.
2015. dec. 17. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Húha. Komolyan el kell olvasnod a szabályzatot.
2015. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Félvilág tv film. Legalábbis a mozikban nem mutatták be, így nem is indulhat az Oscar-ért.

Én egyébként úgy hallottam, hogy jó, de csak a maga kategóriájában, mint tv film.

A Saul fia márcsak a témája miatt is jóval esélyesebb, nem mellesleg nagyon jól szerepelt a díjszezonban.

2015. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Saul fia jobb döntés volt. Mindkettőt láttam szóval úgy nyilatkozom.
2016. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a Hídembert neveztem volna.A legnagyobb magyarról szól,nem egy rétegfilm korlátozott számú pénzembernek.Ja ,nem nyert volna...Ez a szr meg kötelező nézendő lesz az alsós gyerekemnek.A Sorstalanságra is beterelték az akkor áétalánost járó lányaimat.Később a tévében láttam és megállapítottam,hogy min. 16-os kellett volna legyen.
2016. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesszusom melyen nevezésről beszéltek? Ilyenről szó sincs! Nem mi döntsük el, hogy kik kapnak jelölést. Az Akadémia dönti el az 5 jelöltet(egy adott témában) és ők is választják ki a győztest. Nekünk ebbe nincs beleszólásunk.
2016. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!