Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Better Call Saul c. Breaking...

A Better Call Saul c. Breaking Bad spin-off sorozatban mennyi utalás, átfedés, ún. cameo van az anyasorozatból? Van egyáltalán összefüggés (a poén lelövése nélkül, ha kérhetem. )?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van. Elég sok. Rögtön az elején is.
2015. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok :) Több karakter is visszaköszön a sorozatban, Saulon kívül pl Mike Ehrmantraut aki még nagy hangsúlyt kap, meg az őrült mexikói Tuco is megjelenik... Ezenkívül egyéb utalások is vannak, amiket vagy észrevesz az ember vagy nem.


Pár példa: A Breaking Bad egyik részében Saul mesél Waltnak egy sztorit egy k*rváról, akit befűzött. Na ez a történet benne van a Better Call Saulban rendesen :) utólag kapcsoltam én is, hogy basszus, pont erről mesélt.


Meg ugye a BB úgy ért véget, hogy Saul személyazonosságot váltott, és egy konyhai takarító lett belőle. A Better Call Saul meg pont így kezdődik, hogy takarít a konyhában, csak egy ilyen rövid előretekintés erejéig, majd visszaugrunk a múltba.


Vagy a sivatag, ahol anno volt a Say My Name-s jelenet a BB-ben, az a helyszín a Better Call Saulban is benne van, de hogy mi történik ott azt nem lövöm le.


De ezeken kívül még sok utalás van, mindenképpen érdemes megnézni azt is. Én pont most fejeztem be ezen a héten, azért friss még az élmény :D kicsit visszaadja a BB feelingjét, bár alapvetően sokkal több benne a humor, mint a dráma, de ez nem baj. Rendes háttérsztorit kapunk Saul és Mike múltjáról, úgyhogy érdemes megnézni.


Gondolom ahogy halad előre a sztori úgy érintik össze a szálakat a BB-vel. Az 2008-ban játszódott, a Saul meg 2002-ben játszódik. A 2. évadban jelenik meg gondolom Gustavo Fring is, mert Mike ugye az ő alkalmazottja volt. Úgyhogy lesznek itt még visszatérő karakterek. Igyekeztem nem lelőni semmit. Jó szórakozást!

2015. aug. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a második évadban is jönnek az átfedések-utalások , úgyhogy csak hajrá :) rengeteg apróság is amit csak nagyon éles szemmel lehet észrevenni
2016. ápr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!